بایدن خواستار Clyburn انتقاد از کمپین ” حق “

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر اذعان کرد انتقاد از انتخابات ریاست جمهوری از Rep. جیمز Clyburn (D-S. C.) گفت: خانه اکثریت شلاق ساخته شده است که یک کلید تایید بایدن پیش از روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه بود “حق” در مشاوره خود را.

سی ان ان جیک Tapperیعقوب (جیک) پل TapperAcosta به مغلوب ساختن پیشی جستن: سی ان ان ‘رکورد در ارائه حقیقت این است که خیلی بهتر از مال شما گاهی اوقات’ مورفی: هیچ نگرانی با ساندرز در تفنگ سیاست دین می گوید او نگران نیست ساندرز خواهد آسیب پایین-رای گیری دموکراتیک نامزدها بیشترصحبت به بایدن اشاره کرد که پیش از آن در روز کارولینای جنوبی, کنگره بالاترین-رتبه بندی آفریقایی آمریکایی در کنگره گفته بود این کمپین نیاز به یک “تعمیرات اساسی”از جمله جمع آوری کمک بهبود و get-out-the-رای تلاش.

“او درست در مورد جمع آوری اعانه” بایدن گفت اما اشاره کرد قوی جمع آوری کمک های مردمی شماره در هفته های اخیر گفت: “همه چیز شروع به تغییر می کند.”

تبلیغات

“و او راست و من به گوش خود را وکیل و من به گوش خود از مشاوره در مورد چگونه من می توانم بهتر نیز هست و این مورد علاوه بر این نه تفریق” بایدن ادامه داد.

“رفتن به سوپر شنبه در سه شنبه متحده 340 عمده تاییدیه. ما لازم نیست که سربازان بر روی زمین به خاطر ما نه به حال پول برای به دست آوردن آن انجام می شود اما ما قصد داریم به انجام, من فکر می کنم بهتر از هر کسی انتظار دارد و پس از آن ما در حال حرکت به کشورهای که در آن من با اعتماد به نفس ما در حال رفتن به قادر به برنده شدن” معاون سابق رئیس جمهور اضافه شده است.

بایدن در مدت کوتاهی پس از او راحت شنبه شب پیروزی اعتبار Clyburn گفت: حمایت خود را “من به ارمغان آورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>