بایدن انفجار تهمت نظرات : “من در حال اجرا برای دفتر پادشاه امریکا’

“من در حال اجرا برای دفتر به شاه از امریکا است. من احترام به قانون اساسی است. من خوانده ام قانون اساسی است. من قسم خورده ام سوگند به آن بسیاری از بار,” presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد توییتی.

“من احترام زیادی به بسیاری از این کشور فرمانداران دموکرات و جمهوریخواه در حال انجام در این شرایط وحشتناک,” او گفت:.

“رئیس جمهور ایالات متحده دارای اختیارات لازم برای انجام آنچه که رئیس جمهور دارای اختیارات لازم برای انجام آن است بسیار قدرتمند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس.”

نظرات خود را با گسترده و فوری پوش بک.

“رئیس جمهور ندارد و در مجموع قدرت. قانون اساسی وجود دارد 10 متمم وجود دارد تعدادی از موارد در طول سال آن را بسیار روشن است. متحده باید قدرت توسط 10 متمم و رئیس جمهور است و فقط اشتباه در آن نقطه” کومو ” در ان بی سی “امروز.”
به وضوح معرفی شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه تام نگه داشته (D-N. J.), Dean فیلیپس (D-Minn.) و جاستین Jalbi (I-Mich.) آمده است: “مجلس نمایندگان تأکید می کند که زمانی که به کسی است که رئیس جمهور ایالات متحده قدرت خود را نه در کل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>