بایدن: ‘برنی نمی گذشت بیشتر از هر چیز’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها Klobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب “نامزد چهره فشار برای خروج انتخابات ریاست جمهوری بیشتر در زمان هدف در بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersSanders می گوید ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر (I-Vt.) در طول شنبه شب اولیه بحث و گفت دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز “نمی گذشت بیشتر از هر چیزی” در طول زمان خود را در کنگره است.

“برنی در واقع نه گذشت از حد از هر چیزی” بایدن گفت, به نقل از اواخر سن. فریتز Hollings (D-S. C.) و برجسته نیاز برای دموکرات ها برای بازپس گیری سنا در ماه نوامبر.

“ما باید برای پیروزی در سنا بازگشت. ما 41 جدید دموکرات و اکثر آنها در حال حمایت از من برای ریاست جمهوری” بایدن ادامه داد.

تبلیغات

بایدن همچنین آمار میلیاردر تام Steyerتام Fahr SteyerCandidates در صورت فشار برای خروج ریاست جمهوری به کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه خواهد بود تصمیم گرفت با زنان سیاه نظرسنجی: بایدن سرب باریک به 4 امتیاز بیش از ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی بیشترتماس او را “جانی-آمده-به تازگی” نژادی در مسائل عدالت.

چندین نظرسنجی های اخیر نشان داده اند Steyer با ابتلا به بایدن در کارولینای جنوبی در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی کلیدی جمعیتی در دولت است. ساندرز نیز قطع به بایدن آفریقایی آمریکایی رای دهندگان در سراسر کشور و در پلمتو دولت در بررسی های اخیر.

سناتور. ctqامی ژان KlobucharKlobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب ” نامزد چهره فشار برای خروج ریاست جمهوری Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بیشتر (D-Minn.) همچنین هزینههای هر دو ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenCandidates در صورت فشار برای خروج ریاست جمهوری Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بلومبرگ به نام وارن ‘ترسناک’ زدم اوباما در دوره اول در به بیرون درز صوتی بیشتر‘s (D-جرم.) رکورد موفقیت در سنای آمریکا تقابل آن با خود او ضبط و فریم خودش را به عنوان امن نامزد میانه رو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر