بایدن تجدید نظر به رای دهندگان جوان در تبلیغ جدید پرداختن به تظاهرات

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenTexas فرماندار در دیدار با جورج فلوید خانواده سیگنال پشتیبانی از پلیس اصلاحات جو بایدن ایده آل VP Condoleezza Rice تپه انتخاباتی گزارش: جمهوری خواهان رفتن در حمله بیش از تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ بیشتر است به دنبال درخواست تجدید نظر رای دهندگان جوان در یک تبلیغ جدید پرداختن به سراسر کشور تظاهرات بیش از برابری نژادی و پلیس در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

آگهی که لقب “پیشرفت” با استفاده از فیلم پوشا از جنگ داخلی به این حال و روز تظاهرات و ویژگی های گزیده ای از بایدن آدرس بر برابری نژادی در فیلادلفیا هفته گذشته است.

“ما تا به حال بحث قبل است. ما تا به حال تظاهرات قبل از. ما رو به حال نذر به این حداقل یک دوره از عمل و معکوس نژادپرستی نظاممند با طولانی سر رسیده بتن تغییرات” معاون سابق رئیس جمهور می گوید در آگهی.

تبلیغات

“این رفتن به محل کار از یک نسل. اگر ما هم ایستاده و در نهایت به عنوان یکی از امریکا ما را افزایش قوی تر از ما قبل از” او همچنان ادامه دارد.

این آگهی که برای اولین بار به دست آمده توسط ABC News زنجان به اجرا در یوتیوب, Instagram, Facebook و اسنپ چت در میدان نبرد ایالت آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین.

آگهی آزادی می آید یک روز پس از بایدن ملاقات با خانواده فلوید که ماه گذشته پس از یک افسر پلیس دوخته و او را به زمین با زانو خود را در Floyd گردن. افسر و سه نفر دیگر را از کار اخراج شده و در صورت اتهامات عنوان شده علیه.

بایدن خطاب به سراسر کشور تظاهرات بر نابرابری نژادی, تماس برای شماره اقتصادی و عدالت کیفری اصلاحات.

اما او گفت: CBS اخبار در روز دوشنبه که او را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس کلیدی تقاضای برخی معترضان که می خواهید بیشتر پول اختصاص داده شده به برنامه های اجتماعی است.

من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس. من حمایت مطبوع فدرال کمک به پلیس بر اساس اینکه آیا یا نه آنها در دیدار با برخی از استانداردهای اولیه از نجابت و honorableness,” بایدن گفت: شبکه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>