بایدن اعلام کرد باربارا باکسر حمایت جلوتر از کالیفرنیا رای گیری در سه شنبه

سابق بهداشت ، باربارا باکسرباربارا لوی BoxerFormer دموکرات ایالت و سناتور ” باربارا باکسر می پیوندد DC لابی شرکت Hillicon دره: Ocasio-کورتز درگیری با سابق Dem سناتور بیش از فرفره کارگر بیل | نرم افزار مهندس بازجویی از بیش از یک سرمایه نقض | قانونگذاران فشار آمازون برای حذف محصولات ناامن Ocasio-کورتز انفجار سابق Dem سناتور برای کمک کردن اجسام مبارزه فرفره کارگر لایحه بیشتر (D-کالیفرنیا.) روز یکشنبه اعلام کرد در اینجا حمایت از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, جو بایدن دموکرات نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه خوان ویلیامز: آیا ایران تا کنون جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن? اوباما و بایدن به نام برای تبریک پس از کارولینای جنوبی پیروزی: گزارش بیشتر برای رئیس جمهور در پی خود را دو رقمی پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه این کمپین اعلام کرد.

“به شکست ترین پلاریزه و خطرناک رئیس جمهور در تاریخ مدرن ما نیاز به یک نامزد که متحد ما در مورد مراقبت ما است و می داند که چگونه برای انجام کارها. مثل همه ما جو شده زدم. سخت” بوکسور در بیانیه ای گفت.

“او همیشه می شود و او همیشه می یابد زیبایی وعده و امید است که زندگی در هر گوشه از این کشور ما همه دوست دارم. رکورد خود را ثابت می کند او را درک ارزش های آمریکا,” او اضافه شده است.

تبلیغات

بوکسور که بازنشسته شد در سال 2017, می رود و به استناد بایدن را رهبری از خشونت علیه زنان در قانون و تمدید قانون حق رای و کار خود را به عنوان رئیس جمهور اوباما معاون رئیس جمهور به چوپان قانون مراقبت مقرون به صرفه از طریق کنگره است.

“جو می خواهد برای ادامه به زندگی بهتر برای همه ما و او می داند که چگونه به ایستادن به قلدر” بوکسور نوشت. “از آنجا که او می تواند برنده گسترده پیروزی در انتخابات از جمله در نوسان متحده ما باید برنده شویم.”

این بایدن کمپین متعددی دریافت تاییدیه از کالیفرنیا دموکرات جلوتر از دولت طلایی فوق العاده سهشنبه اولیه از جمله شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti دیابت دایان فاینستایندایان Emiel فاینستاین دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه Tim Kaine تایید جو بایدن پیش از سه شنبه تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook — واشنگتن وال استریت در لبه مورد coronavirus بیشتر و Rep. لو کوریاخوزه (لو) لوئیس CorreaLA شهردار اریک Garcetti تایید بایدن دموکرات می سازد مورد استیضاح در طول کف خانه, بحث, دموکرات رسیدن به آستانه استیضاح بیشتر. بسیاری از رای گیری نشان می دهد بایدن اصلی اصلی رقیب سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر (I-Vt.) با راحت سرب در دولت است.

این RealClearPolitics متوسط از نظر سنجی ها نشان می دهد ساندرز با بیش از 15 نقطه سرب بیش از بایدن 34.8 درصد به 18 درصد درست پیش از روز رای گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>