بایدن متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ‘حمله همه جانبه در رسانه” در روز جهانی آزادی مطبوعات

Presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenTara Reade می گوید او آماده است برای پاسخ به بایدن انکار تارا Reade می گوید AP بایدن شکایت نمی کند به صراحت جزئیات حمله و آزار و اذیت یک هیلاری کلینتون-باراک اوباما بلیط به جای جو بایدن? حتی ممکن است ؟ بیشتر متهم به رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت به دنبال در 14 بالقوه COVID-19 واکسن به سرعت مسیر Tlaib, Lowenthal قلم op-ed درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آزادی کمک به فلسطینی ها برای مبارزه با COVID-19 بیشتر از “حمله همه جانبه بر رسانه ها” در روز جهانی آزادی مطبوعات در روز یکشنبه.

معاون سابق رئیس جمهور با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن درمان مطبوعات در یک کمپین بیانیه گفت: لفاظی های تهدید آزادی مطبوعات خود را به عنوان “تلاش های مکرر برای اهریمن جلوه دادن رسانه ها قرار داده و ما را در یک مسیر خطرناک است.”

“در حالی که بسیاری از روسای جمهور ناراضی بوده و با پوشش رسانه ای تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است حمله استقلال روزنامه نگاران و راه اندازی یک حمله همه جانبه در رسانه ها” بایدن بیانیه گفت.

تبلیغات

“او قلدر و berates فردی اعضای مطبوعات به جای مسئولیت شکست خود از رهبری” او ادامه داد. “تلاش های خود را برای تضعیف اعتماد عمومی در تمامیت واقعیت-بر اساس گزارش نقض اصلی ما آمریکا و ارزش های ما را تهدید می کند بسیار سیستم از دولت است.”

بایدن آن را به نام “در خصوص توهین آمیز” که کاخ سفید گفته است که گسترش اطلاعات غلط و قلدری خبرنگاران در طول coronavirus بیماری همه گیر. ایالات متحده شمارش بیش از 1.1 میلیون نفر و حداقل 66,760 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

به احتمال زیاد دموکراتیک نامزد متعهد به تعمیر ریاست جمهوری ارتباط با رسانه ها و خودداری از “قلدری” در “منظم و مبتنی بر حقیقت جلسات” در سراسر دولت است.

“ما باید فورا روند معکوس از تهدید به رسانه ها در داخل و خارج کشور, و هنگامی که ما معکوس آن, ما باید اطمینان دهم که حملات ما مطبوعات آزاد هستند و هرگز دوباره قابل قبول در هر گوشه ای از جامعه و قطعا نه در کاخ سفید” او در بیانیه ای گفت:.

کاخ سفید بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

رئیس جمهور ترویج ضد فشار views او در طول مبارزات انتخاباتی 2016 و ریاست جمهوری خواستار داستان که انتقاد از دولت “خبر جعلی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>