بمبئی:
سرمایه گذاران بانکی در بهارات بیشتر از هند است. اقتصاد روستایی اولیه آسانسور پس از covid-19 فاجعه است این درایور جدید از رشد. خوب موسمی فراوان ربیع محصول و دولت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MGNREGS) هستند propping تا اقتصاد و از دست دادن آن بسیار مورد نیاز jump-start پس از مستند.

این همه خوب است. اما برخی از اقتصاددانان هشدار می دهند که تقاضا-کشش از اقتصاد روستایی ممکن است به اندازه کافی حرکت به شانه بزرگتر اقتصاد هند. این عمدتا به دلیل مشاغل روستایی در مقدار دستمزد پایین تر از شهری و مشاغل غیر کشاورزی. بیشتر مهاجرت نیروی کار از شهرهای آهسته روستایی حواله. به عنوان یک نتیجه درآمد روستایی هستند به اندازه کافی به جلو و رشد رو به جلو است.

سپس دوباره افزایش covid-19 مورد در مناطق روستایی ممکن است تبدیل به یک مانع. شهرهای کوچکتر و شهرستانها از جمله مناطق روستایی هنوز هم در معرض خطر این بیماری همه گیر به خصوص که امکانات پزشکی محدود است. تحلیلگران نگران هستند که این می تواند صحبت در روستایی رشد چرخ.

“Covid-19 در حال حاضر به سرعت در حال گسترش در ردیف 3 و 4 شهر و احتمالا به بعد واقعا به مناطق روستایی; این امر غرفه روستایی شتاب” گفت: تحلیلگران از کردیت سوئیس اوراق بهادار (هند) در یک گزارش.

Sarvesh Kumar Sharma/Mint

مشاهده تصویر کامل

Sarvesh Kumar Sharma/نعناع

کردیت سوئیس برآورد مجموع تاثیر روستایی در جریان های نقدی به عنوان کوچک به دلیل کشیدن از ضعیف غیر از فعالیت های کشاورزی, کشاورزی شدنی پایین حواله و ضعیف کشاورزی اعتباری.

درست است که مراحل اولیه مالی و پشتیبانی پولی بودند و حیاتی در handholding این مستند فاز. آنها همچنین به اقتصاد روستایی ارنج زدن. اما بیشتر طرح های مورد نیاز در حال حاضر.

“دولت حرکت به frontload هزینه به مناطق روستایی کمک خواهد کرد که ارائه برخی از مهلت به قدرت خرید, اما برای بیشتر پایدار و حمایت از تقاضا قیمت بهتر تحقق در محصولات کشاورزی و اجرای میان مدت اصلاحات اعلام کرد به عنوان بخشی از سیاست بسته حمایتی بسیار مهم خواهد بود” گفت: Radhika رائو اقتصاددان DBS بانک.

برخی از مزایای روستایی فشار دلگرم کننده است. با MGNREGS مستقیم, نفع, نقل و انتقالات و امنیت غذایی برنامه های چندین خانواده را دریافت مزایای. داده ها نشان می دهد 38.9 میلیون خانوار شاغل بودند در ماه ژوئن تحت MGNREGS. این رقم 33 میلیون در ماه مه و 11 میلیون در ماه آوریل است.

علاوه بر کشاورزی و فعالیت است و همچنین چیدن. خرید و فروش کود, تراکتور و دو چرخ نشان داده اند سالم روند تا کنون اشاره تحلیلگران. ساخت و ساز روستایی بوده است مثبت رفتن با این روند در سیمان تقاضا است. تا حدی نشان از kharif محصول شده است بهتر از حد نرمال به بالا-نرمال موسمی.

این برجسته روستایی رشد است کلیدی برای احیای, به خصوص به عنوان مراکز شهری هنوز در وضعیتی وخیم تحت جزئی مستندات. اما توجه داشته باشید حساب های کشاورزی برای یک سهم کوچک از دهستان تولید ناخالص داخلی.

از این رو اقدامات دولت در آینده 3-12 ماه واقع می شود مهم است.

“در کوتاه مدت هزینه های دولت باید به اقدامات امداد در بالای هر گونه اصلاحات ساختاری به عنوان کشور هنوز مبارزه با این بیماری همه گیر” می گوید: Abhishek Upadhyay ارشد اقتصاددان ICICI اوراق بهادار اصلی نمایندگی است.

یک فشار دیگر در قالب زیرساخت در مناطق روستایی می تواند یکی دیگر از راه برای پیگیری سریع روستایی شتاب.

“ما ترجیح می دهند هزینه های زیربنایی (همچنین ضربه زدن به مازاد نیروی کار در مناطق روستایی/نیمه مناطق شهری) بیش از مصرف همراه با بهتر بخش مالی حکومت تغییرات به زمین و قوانین کار و به حداقل رساندن موانع اداری به جمعیت در بخش خصوصی” اشاره Kotak نهادی سهام’ اقتصاددانان رهبری ارشد اقتصاددان Suvodeep Rakshit.

“روشن نیاز پدید آمده برای صندوق/موسسه برای تامین مالی پروژه های زیربنایی خارج از بودجه اتحادیه می گوید:” Kotak گزارش.

سرمایه گذاران به نظر نمی رسد مزاحمت خطرات بالقوه به رشد است. بسیار خوب شاخص تا حدود 47 درصد از آن در ماه مارس پایین. اما بسیار خوب 50 عملکرد و اقتصاد شده اند جدا برای برخی از زمان در حال حاضر.

“روستایی مصرف برگزار خواهد شد تا در کوتاه مدت اما اگر شهری به اندازه کافی شغل ایجاد شده است که مازاد روستایی کار را افسرده به طور کلی دستمزد. پایدار رشد مصرف خواهد لولا در ایجاد به اندازه کافی شغل پرداخت, از جمله در ساخت و ساز و تولید می گوید:” Kotak گزارش.

harsha.j@livemint.com

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de