در ابتکاری ایده تریواندروم مبتنی بر بهارات Bhavan شروع می شود خود به خود کانال در یوتیوب برای تهویه فرهنگی fetes انجام شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هند و خارج از کشور.

تمام کسانی که جاری شدن سیل در رسانه های اجتماعی با Infinite فیلم dubsmash, خانواده, موسیقی جلسات بداهتا رقص و غیره دعوت به شرکت در مسابقات انجام شده توسط بهارات Bhavan کرالا.

این مسابقات که تحت یک برنامه به نام “Karuthal Veedu’ شده اند طبقه بندی به دسته های مختلف و پوشش طیف گسترده ای از فعالیت هایی مانند skits, mimicry, فیلمسازی روی گوشی های تلفن همراه, موسیقی, رقص, مطالعه, آشپزی, هنر, باغبانی, داستان گفتن شعر تلاوت مراقبت از حیوان خانگی و غیره. مسابقه رقص است برای کودکان که 10 و زیر. وجود دارد هیچ محدودیت سنی برای بقیه فعالیت های.

“در همه وجود دارد 20 مسابقات در 12 دسته. شرکت کنندگان ملزم به ارسال سه دقیقه ویدئوها از فعالیت های خود را به ما واتساپ شماره 9995484148, 9947764410 و 9895343614 و یا پست الکترونیکی آنها را به bharatbhavankerala@gmail.com, bharathbhavankerala@gmail.com. برای مثال اگر شما خواندن یک کتاب شما می توانید نقد و بررسی آن با صحبت کردن در مورد آن را با اعضای خانواده خود را ضبط و ارسال آن را برای مسابقه در این رده است. آخرین تاریخ برای دریافت ویدئو کلیپ های مارس 20. این است که عمدتا به معنای برای خانواده ها و افرادی که خانه نشین در حساب از این مستند شامل Coronovirus می گوید:” Pramod پیینور, عضو, منشی, بهارات Bhavan.

در ضمن بهارات Bhavan کانال یوتیوب افتتاح شد در خانه توسط وزیر فرهنگ و ارشاد AK بالان در 2 آوریل. هنگامی که کانال می شود کامل Pramod قصد دارد تا زنده جلسات تعاملی با جهان معروف نویسندگان اساتيد و فعالان فرهنگی. “ما از تمام حوادث و برنامه های که انجام شد توسط بهارات Bhavan و سازمان های مختلف که تحت کرالا دولت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهار سال گذشته است. این حوادث برگزار شد در هند و خارج از کشور. آن است که گنجینه ای از موسیقی و رقص رسیتال تئاتر ادبی بحث و بیشتر. برای شروع با ما طرح ها را انتخاب کنید و حوادث در کانال ما است و آن را رایگان برای همه” توضیح می دهد که Pramod.

روز جمعه یک روز پس از اعلام مسابقه در Facebook صفحه بهارات Bhavan کرالا برگزارکنندگان دریافت حدود 100 نوشته است. آنها طرح ها را انتخاب کنید مطالب در کانال جدید.

“پس از آخرین تاریخ ما قصد داریم به نقد و بررسی این انتخاب نوشته با جانبازان در آن دسته و سه جایزه داده خواهد شد دور برای هر مسابقه. در همه وجود دارد خواهد بود 60 جایزه می گوید:” Pramod.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im