بزوس می گوید او را راضی به از دست دادن مشتریان خود را بیش از سیاه و سفید زندگی می کند ماده پشتیبانی

آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوسجفری (جف) Preston BezosWhy رهبران نظامی واکنش نشان داد و به شدت به ناروا استفاده از نیروهای نظامی در پول: مدعیان قطره به 1.9 میلیون | IRS مواجه با موانع باقی مانده محرک چک | نزدیک به نیمی از آمریکایی ها از دست داده اند و درآمد بیش از coronavirus Hillicon دره: Facebook آغاز می شود برچسب پست ها از کنترل دولت رسانه ای | چینی و ایرانی هکرها هدف بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات | مدیر عامل توییتر به M به Kaepernick گروه بیشتر گفت که او “راضی به از دست دادن” برخی از کسب و کار خود را بیش از حمایت از زندگی ماده حرکت کرد که در پاسخ به یک مشتری سرداری.

بزوس ارسال شده به ایمیل مشتری در Instagram بیش از آخر هفته redacting هر دو فرستنده و نام خانوادگی و استفاده از کلمه N. مشتری اول که نام ذکر شده است به عنوان دیو گفت: او به خروج از سفارش پس از شنیدن در مورد بزوس را برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“من در قرار دادن سفارش خود را با شرکت زمانی که من کشف بیانیه خود در حمایت از سیاه و سفید زندگی موضوع” مشتری نوشت. “حفظ موضع خود را و ما را تماشا خواهد کرد سود خود را کاهش و در مورد آن خنده. من کسب و کار ارتباط با شما است.”

تبلیغات

بزوس در پاسخ های یک تصویر از ایمیل نوشتن: “این نوع از نفرت نباید اجازه پنهان در سایه ها. این مهم است که به آن قابل مشاهده است. این فقط یک مثال از مشکل است. و دیو شما نوع مشتری خوشحال میشم از دست بدهند.”

بزوس که همچنین صاحب واشنگتن پست به تازگی متعهد شده 10 میلیون دلار در آمازون از طرف سازمان است که کار را برای عدالت اجتماعی است.

“این نابرابر و وحشیانه, درمان سیاه و آمریکایی های آفریقایی تبار غیر قابل قبول است” این شرکت نوشت: روز شنبه در یک پست وبلاگ. “ما معتقدیم سیاه زندگی مهم است. ما ایستاده در همبستگی با ما سیاه و کارکنان و مشتریان و شرکای تجاری و متعهد به کمک به ساختن یک کشور و یک جهان که در آن هر کس می تواند با عزت زندگی می کنند و از ترس است.”

در یک ایمیل جداگانه ارز به اشتراک گذاشته شده توسط بزوس یک مشتری استدلال کرد که “تمام زندگی مهم است.”

“من به حمایت از این جنبش ما دیدن اتفاق می افتد در اطراف ما و من موضع تغییر نمی دهد,” بزوس نوشت: در پاسخ.

پشت-و-زور می آید در میان تظاهرات گسترده در سراسر آمریکا بیش از کشتن جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس پس از شرکت اخراج افسر زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

افسر روبرو است و در درجه دوم به اتهام قتل. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بودند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل پس از اخراج شدن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>