فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار: آمریکایی ها سوار coronavirus در آمریکای لاتین

LAGO DE ATITLAN, گواتمالا, آوریل 1 برخی از آمریکایی ها از جوان برگشت به بازنشستگان در حال hunkering را برای این بیماری همه گیر کوروناویروس دور از خانه در آمریکای لاتین گفت: آنها احساس امن تر و بدون نقطه در تکاپوی بازگشت.

در حالی که هزاران نفر از آمریکایی ها به دنبال کمک از دولت یا شرکت های خصوصی امنیتی برای تخلیه دیگران تصمیم به ماندن نگران در مورد آنچه آنها را به عنوان یک شاید ما caseload بدتر ساخته شده توسط laxer مهار اقدامات است.

برخی به نظر می رسد خوشحال با انتخاب خود را در حالی که دیگران غمگین در چشم انداز طولانی مدت بیگانگی از عزیزان و یا در حال گریبانگیر با تامل بیش از جایی که آنها باید.

با کمتر پروازهای بین المللی در دسترس هر روز در حال تغییر سریع شرایط در حال کمک به نوشتن داستان است.

لولا Daehler یک 22 ساله نیویورک, مادری, سفر با دوستان خود در هاوایی به عنوان شیوع ویروسی بدتر تحریک ناگهانی محدودیت های مسافرتی. او در نهایت تصمیم گرفتند برای به طور معمول توریستی-مسدود سواحل گواتمالا Atitlan دریاچه حلقه دار توسط شکوه آتشفشان و عجیب و جالب مایا روستاها.

“من بسیار خوشحال هستم من رو به دریاچه,” او گفت:. “من را از خواب بیدار و شنا و نمی شود در شهر نیویورک که به نظر می رسد بسیار وحشتناک در حال حاضر.”

امریکا بزرگترین شهر و ایالت نیویورک تبدیل شده اند این بیماری همه گیر را epicentre در ایالات متحده به عنوان مقامات محلی تمنایی برای تقویت, با 83,712 عفونت و 1,941 مرگ و میر.

Daehler امتیاز به گواتمالا را به شدت اجرا 4 بعد از ظهر حکومت نظامی, تصویب بیش از یک هفته پیش و اعلام کرد هر روز بیش از بلندگو متصل به غربت گشت های پلیس در مایا Tz’utujil زبان به عنوان زبان اسپانیایی و انگلیسی.

گذشت زمان نواختن گیتار او خواندن, در حال اجرا و شنا او اذعان می کند که برخی از دوستان التماس او را به بازگشت به خانه.

“آن را به اتفاق می افتد,” او گفت:.

گواتمالا مقامات تایید کرده اند تنها 39 coronavirus موارد و مرگ به تاریخ. اما کمتر از 600 آزمایشات تجویز شده است به گفته مقامات بهداشتی.

حدود 9 میلیون آمریکایی زندگی می کنند در خارج از کشور با توجه به 2015 برآورد از ما وزارت امور خارجه است اما روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها در آمریکای لاتین به عنوان یک کل.

در مکزیک به امریکا بزرگترین جمعیت از ما شهروندان سفیر آمریکا در مکزیک کریستوفر لاندو صادر شده و یک درخواست آمریکایی ها برای رفتن به خانه پرسیدن از کسانی که ماندن به “فکر می کنم طولانی و سخت در مورد وضعیت شخصی خود را.”

او را تشویق به حدود 1.5 میلیون ساکنان آمریکا به ثبت نام در سیستم آنلاین برای هشدار به طوری که آنها را می توان ردیابی در مکزیک همراه که مرز آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا برای ساخت یک دیوار برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی.

یک سخنگوی سفارت نمی خواهد فاش چگونه بسیاری از امضا کرده اند.

در دهه گذشته سابق اورگان ساکن تینا رزا یک زن 76 ساله نویسنده و هنر عامیانه علاقه مندان می کردند در نزدیکی منظره شهر مکزیک از سن میگول د الند.

“من فکر می کنم من در حال حاضر بازیگران من مقدار زیادی در اینجا,” او گفت: توسط تلفن.

آخر هفته گذشته رزا جرأت را برای اولین بار در 10 روز – با یک ماسک صورت و دستکش او گفت: – به خرید اضافی شمشیربازی برای گسترش باغ خود را.

“من فکر می کنم افرادی که در واقع می تواند رشد برخی از مواد غذایی در حال رفتن به بهتر از افرادی که نمی توانند,” او گفت:.

در حالی که او انتظار طولانی مدت قرنطینه و ضعف نظام سلامت در همه جا کسانی که او نگرانی های بالا.

“من تا به حال به عقب برگردید و ببینید دوستان من دوباره ؟ من همیشه دیدن دختر من دوباره ؟ ” او گفت: صدای خود را با تکان دادن احساسات است.

در یک معضل

دیگر آمریکایی جنوبی از مرز توصیف دردناکی دشوار هیجانی که برخی از آنها حل نشده باقی می ماند.

رزا دختر Felisa راجرز 41 ساله سفر و مواد غذایی نویسنده است ماندم, به مرکزی در شهر مکزیک همراه با مکزیک ،

از اواخر ماه نوامبر او شده است در مکزیک مکرر مقصد سفر اما رزرو پرواز به اورگان در مارس 5, که در آن او را بیشتر در خارج از منزل دسترسی در مقایسه با هنوز در شلوغ پیاده رو از زمان محله.

“گمان می کنم این امکان وجود دارد که آنها را لغو پرواز من. من تقریبا امیدواریم که آنها انجام,” او نوشت: در یک ایمیل و اشاره کرد که او نمی خواهید به قطع ،

در حالی که مشاهده ما شیوع به مراتب بدتر از مکزیک راجرز شک است که مکزیک بود به اندازه کافی آماده شده است.

به مقابله او در پخت و پز نویسی و همچنین برگزاری مجازی مهمانی های شام و ساعات خوش با دوستان. بالقوه حالات روز قیامت را مصرف نکنید ،

“وجود دارد به نظر نمی رسد به هر نقطه ای به گوشی مورد آن,” او گفت:. “من حدس می زنم من در تلاش برای صرفه جویی شدید من پاسخ عاطفی برای زمانی که من از دست دادن یک دوست و یا اجرا از پول است.”

کانکتیکات بومی سام Berkrot 23 سال معلم انگلیسی که از نقل مکان به اکوادور در ماه سپتامبر تنها به تازگی ساخته شده ذهن خود را برای سوار شدن از همه گیر در شهر کوچک لجا که در آن حکومت نظامی شروع می شود در 2 ساعت.

تدریس قرارداد به طول می انجامد به حداقل جولای و پنجره خود را به بازگشت به ایالات متحده بسته حدود دو هفته پیش گفت: “تلفن و توضیح داد که او احساس امن تر اقامت قرار داده است.

اکوادور سخت مهار اقدامات مورد نیاز از جمله ماسک صورت لازم است و به نظر می رسد به کار می شود, او گفت:.

“من در اینجا با پنجره من در حال حاضر و من را دیده اند عبور ماشین برای ساعت,” او گفت:.مجبور خرابی ساخته شده است که او بیشتر متکی آنلاین اجتماعی است.

“من شده است Facetiming و تماس بسیاری از دوستان من در بازگشت به خانه و گذراندن شب درست مانند حلق آویز کردن تظاهر به در اتاق نشیمن خود را,” او گفت:. “من که دیشب و شب قبل از واقع.”

(با ورودی از میلتون Castillo در Lago de Atitlan و دیوید Alire گارسیا در شهر مکزیک; صوفیه Menchu در گواتمالا سیتی )

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر