برنی ساندرز انتقاد شدید تهمت و سخن گفتن در دهلی شورش چهره هند توپخانه ضد هوایی

دهلی نو:
دهلی نو: ما دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار برنی ساندرز در روز چهارشنبه متهم آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از شکست در موضوع حقوق بشر پس از او رد کشیده می شود به نقد و دهلی نو را برای دست زدن به شورش در پایتخت.

کوبیدن آمریکا ساندرز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ای در مورد خشونت در دهلی نو با نخست وزیر هند دیدار بود “شکست از رهبری است.”

“بیش از 200 میلیون مسلمان تماس هند صفحه اصلی. گسترده ضد اسلامی اوباش خشونت به کشته شدن دست کم 27 و مجروح بسیاری از. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ گفت: “که تا به هند است.” این یک شکست رهبری در زمینه حقوق بشر” ساندرز گفت: در توییتر ارسال.

با توجه به سرشماری سال 2011 اطلاعات هند به 966.3 میلیون هندوها که 79.8 درصد از جمعیت. وجود دارد 172.2 میلیون مسلمان (14.2 درصد از جمعیت); 27.8 میلیون مسیحیان (2.3%) و 20.8 میلیون سیک ها (1.7%). داده ها همچنین نشان می دهد وجود دارد 8.4 میلیون بودایی ها با 0.7 درصد سهم از جمعیت 4.5 میلیون بودند تا 0.4 درصد از جمعیت.

ساندرز دوم دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد پس از سناتور الیزابت وارن به صحبت می کنند در برابر خشونت بیش شهروندی اصلاح قانون در دهلی نو.

شورش در شمال شرق دهلی ادعا کرده اند بیش از 30 زندگی پس از یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و ما بانوی اول Melania Trump بودند در هند در روز دوشنبه و سه شنبه. رئیس جمهور آمریکا میزبان در دهلی نو با نخست وزیر نارندرا مودی در روز سه شنبه به شورش خروشان در این شهر است.

وقتی پرسید که توسط خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت باختری هند برای مقابله با امتناع از هر نظر به عنوان انتقادی از میزبان خود.

در بازگشت خود مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که آمریکا در روابط با هند شد “فوق العاده” در حال حاضر و بسیاری از پیشرفت های ساخته شده در روابط دو کشور در اولین سفر رسمی به این کشور که در آن آمریکا خواهد بود و انجام بسیاری از کسب و کار.

“او (نخست وزیر نارندرا) یک نجیب زاده یک رهبر بزرگ است. آن را باور نکردنی کشور” PTI به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن به خداوند و تهمت همراه با بانوی اول Melania Trump, دختر, Ivanka پسر در قانون Jared کوشنر و مقامات بالای دولت او از جمله مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در بازدید از هند در 24-25 فوریه.

در ضمن در هند در پاسخ به Sanders, Bharatiya Janata Party رهبر BL Santhosh در یک پست توییتر گفت: “تا کنون چقدر بی طرف ما مایل به شما ما را وادار به ایفای نقش در انتخابات ریاست جمهوری…ببخشید می گویند اما شما قانع کننده ما است.”

توییت بعد از آن به نظر می رسد حذف شده است.

جدا از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری ساندرز دیگر سناتور با نفوذ بیش از حد ابراز نگرانی از تحولات اخیر.

“ما احساس خطر خشونت های اخیر در دهلی نو. ما همچنان به حمایت از باز کردن گفت و گو در مورد مسائل نگرانی قابل توجهی در جهت پیشبرد حیاتی ما روابط بلند مدت” سناتور مارک وارنر از حزب دموکرات و John Cornyn از ایران گفت: در یک بیانیه مشترک.

وارنر و Cornyn هستند co-صندلی مجلس سنا هند حزبی بزرگترین کشور خاص حزبی در آمریکا.

کنگره جیمی راسکین گفت که او با وحشت از خشونت بود که سوخت توسط نفرت مذهبی و تعصب.

“لیبرال دموکراسی باید حفاظت از آزادی مذهبی و پلورالیسم و جلوگیری از راه تبعیض و تعصب” کنگره گفت.

با ابراز نگرانی از خشونت در دهلی نو کمیسیون ایالات متحده برای آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) خواست هند به اقدام سریع برای ایمنی شهروندان است.

ابراز “نگرانی شدید” بیش از آن USCIRF گفت: دولت هند باید حفاظت از مردم بدون در نظر گرفتن ایمان خود را در میان گزارش از حمله به مسلمانان PTI گفت: در یک گزارش.

“ما مصرانه از دولت هند به تلاش های جدی برای حفاظت از مسلمانان و دیگران هدفمند توسط اراذل و اوباش خشونت” USCIRF صندلی تونی پرکینز گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

این USCIRF گزارش درو تیز پاسخ از وزارت خارجه هند در دهلی نو با سخنگوی Raveesh کومار گفت که از نظر ظاهر به هدف “politicising موضوع”.

“ما سازمان های اجرای قانون در حال کار بر روی زمین برای جلوگیری از خشونت و اطمینان از بازگشت اعتماد به نفس و ظاهر ، نمایندگان ارشد دولت شده اند درگیر در این فرآیند. نخست وزیر اتحاد علنی دادگاه تجدید نظر برای صلح و برادری. ما می خواهیم که غیر مسئولانه نظرات ساخته شده است در این زمان حساس. “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>