برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی را افزایش می دهد $25 میلیون در ماه ژانویه

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersIowa دموکرات ها برای موضوع ‘اصلاح جزئی’ به آخرین جلسه نتایج تپه انتخاباتی گزارش: دموکرات مشتری جلب کردن اوباما روابط به عنوان نژاد شیفت به نیوهمپشایر Tlaib: DNC قوانین اعضای کمیته کاری در بلومبرگ کمپین یک “تضاد منافع” بیشتر (I-Vt.) افزایش 25 میلیون دلار برای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری از بیش از 648,000 مردم در ماه ژانویه مقامات پنج شنبه اعلام کرد.

این مسافت که در ماه های منتهی به آیووا قفقاز نشان دهنده بهترین جمع آوری کمک های مردمی در ماه ساندرز مبارزات انتخاباتی. بیش از 219,000 مردم اهدا شده به کاخ سفید پیشنهاد برای اولین بار است که ماه با میانگین اهدای تنها بیش از $18.

این کمپین اعلام کرد که آخرین مسافت کمک خواهد کرد “سوخت” آن سه شنبه استراتژی است. ساندرز قصد دارد تا سطح شیب دار به نیروی انسانی و گسترش قبل از تبلیغات سرمایه گذاری در ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس. او را نیز صرف بیش از 5.5 میلیون دلار در تلویزیون دیجیتال و تبلیغات در دیگر کلید اولیه آمده است که رای دادن در مارس 3.

تبلیغات

“برنی چند نژادی, multigenerational مردم محور حرکت برای تغییر سوخت 2020 را تهاجمی ترین مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری” ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند گفت. “طبقه کارگر آمریکایی ها به 18 دلار در یک زمان در حال قرار دادن مبارزه ما در یک موقعیت قوی برای رقابت در کشورهای در سراسر نقشه.”

کمپین افزود که “معلم” شد رایج ترین شغل از اهدا کنندگان در ماه ژانویه که شایع ترین کارفرمایان از اهدا کنندگان بودند آمازون و استارباکس, Walmart, U. s. خدمات پستی و هدف است.

پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه فوریه 2019 Sanders مطرح شده بیش از $121 میلیون بیشتر از هر دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی. ژانویه مسافت به تنهایی گزارش شده است که بیش از هر نامزد اولیه انباشته شده در سه ماهه.

اعلام می آید ساندرز و بقیه 2020 دموکراتیک زمینه منتظر آیووا به فاش کردن نتایج نهایی از آن قفقاز در اوایل این هفته. ساندرز در مجازی کراوات با سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل Buttigieg2020 نامزد محکوم سنا برای acquitting مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ای از مناظر در انتخابات آیووا دموکرات ها برای موضوع ‘اصلاح جزئی’ به آخرین جلسه نتایج تپه انتخاباتی گزارش: دموکرات مشتری جلب کردن اوباما روابط به عنوان نژاد شیفت به نیوهمپشایر بیشتر با 97 درصد از حوزه گزارش. ساندرز رهبری در رای مردمی اگر چه او trailed در تعدادی از نمایندگان به دست آورده است.

توقف بعدی در اولیه است نیوهمشایر که در آن ساندرز رهبری در پای صندوقهای رای است. A Real Clear Politics متوسط از رای گیری نشان می دهد ساندرز پیشرو در کشور 8.5 درصد است. دولت رای دهندگان را به پای صندوق های رای در روز سه شنبه.

تبلیغات

آگهی مبارزات انتخاباتی از ساندرز را به تمرکز بر روی آرکانزاس, کلرادو, ماساچوست, مینه سوتا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تنسی و یوتا و همچنین کالیفرنیا و تگزاس.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>