بنگلور را Mitti کافه برنده سرهم بندی کردن گرانت برنامه 2020

Mitti کافه یکی از برندگان از سرهم بندی کردن برنامه اعطا راه اندازی شد در ماه مارس سال 2020 به حمایت از زنان-رهبری کسب و کارهای کوچک. این بنگلور, کافه اجرا شده است توسط مردم با جسمی و معلولیت ذهنی و ادعا می کند که اعطای کمک Mitti ضربه شروع آن COVID-19 امداد کار می کنند.

“مواد غذایی است که نیاز به ساعت می گوید:” بنیانگذار آلینا علم “اعطای پول در حال رفتن به سمت Mitti کارونا وعده های غذایی که در آن ما افراد معلول در حال خدمت روزانه دستمزد حقوق بگیران و بی خانمان. ما شده اند قادر به خدمت به بیش از چهار و نیم لاخ وعده های غذایی.”

سایت های شبکه های اجتماعی سرهم بندی کردن که ومیزان در زنان-توانمندسازی گرفته است طرح حمایت از 180 محلی کسب و کار از طریق برنامه کمک هزینه راه اندازی در ماه مارس سال 2020 است. به عنوان بخشی از ابتکار عمل آنها ارائه برندگان ₹1,00,000 در 11 کشور از جمله هند و ایالات متحده آمریکا و انگلستان و روسیه و آلمان و استرالیا و فرانسه و کانادا و مکزیک و ایرلند و نیوزیلند.

از 20,000 متقاضیان در سراسر جهان در سراسر بخش های مانند مواد غذایی و خدمات, خرده فروشی, CSR, تکنولوژی, مد و سبک زندگی, بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, و بیشتر از 2000 SME متقاضیان شد از هند است. سیزده از این که دریافت کمک مالی و هشت نفر از این کسب و کار به رهبری زنان کارآفرین.

مدیر و COO بودن, Swati Dokania می گوید: “سرهم بندی کردن چشم انداز کسب و کارهای کوچک کار را از طریق جامعه به ایجاد یک تغییر و حفظ یکدیگر هم راستا با ما. است که چرا ما برای اعمال بدهد.”

همانطور که در حال حاضر 12 Mitti کافه شاخه های راه اندازی در داخل اداری مختلف دانشگاه مانند Infosys و Wipro بسته باقی می ماند برای در امان ماندن از این بیماری همه گیر. اما Mitti کارونا وعده های غذایی ابتکار در رفتن است. “کارکنان ما از بزرگسالان معلول آمد تا با این ایده و به همین دلیل ما رسیده به سازمان از جمله سرهم بندی کردن به kickstart این می گوید:” آلینا.

116 کارکنان در Mitti کافه در حال حاضر در حال کمک به تغذیه بی خانمان. بسیاری از کارکنان از جمله دستیار مدیر Rajasekhar استفاده می شود به زندگی می کنند و خیابان ها به عنوان به خوبی. “او دارای یک ناتوانی فکری, اما, امروز, او, قطار دیگر مردم ما استخدام می گوید:” آلینا اضافه میکند: “هدف ما این است برای کمک به ایجاد آگاهی در حالی که در همان زمان آنها را حمایت مالی.”

Mitti کافه در حال حاضر طرح های گسترش به Chennai بمبئی و حیدرآباد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>