بنگلور را دریاچه ها یک covid خطر

بنگلور:
بنگلور فقیر فاضلاب زیرساخت ها می تواند از گسترش بیشتر coronavirus سرایت می گوید: یک گزارش جدید. این شامل خروجی از درمان فاضلاب و لجن مدفوع به بزرگتر آب بدن.

‘Blindsided’, گزارش بنگلور محیط اعتماد (شرط) یک نهاد مشورتی به ریاست محیط زیست Yellappa ردی گفت که virus ممکن است گسترش از طریق آب و بر مردم و حیوانات آبیاری و کشاورزی است. “SARS-CoV-2 (یا coronavirus) یک آلاینده پاتوژن تا حد زیادی ما را تهدید دریاچه ها و رودخانه ها. ویروس شنا در آبراه است نگرانکننده و واقعیت وحشتناک” گفت: در این گزارش نوشته شده توسط Nirmala Gowda Dr Nidhi Page, Rajani Santhosh و Sandhya مانیان.

این گزارش می آید در میان B. S. Yediyurappa-led, کارناتاکا, تصمیم دولت برای کاهش محدودیت ها و اجازه می دهد کسب و کار برای شروع عملیات به kickstart اقتصاد پس از یک ماه مستند.

Yediyurappa بزرگترین چالش این است که باز کردن کسب و کار در بنگلور از آن است که دولت را موتور رشد, اما همچنین ثبت بالاترین تعداد covid-19 موارد مثبت است. وجود دارد حداقل 21 مهار مناطق در بنگلور و دولت های منطقه در تلاش است تا به دلخواه منطقه خواهد شد که تحت مستند برای کمک به باز کردن بخش های بزرگی از این شهرستان پس از 3 ممکن است.

این Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) در حال حاضر مهر و موم کردن دو محل با بیش از 40 ، 000 نفر پس از چندین مورد گزارش شده است.

شرط گزارش گفت: آلوده فاضلاب در جریان از تخلیه سپتیک تانک و خیس کردن چاله در دو مهر و موم کردن مناطق از جمله Bapujinagara و Padarayanapura می تواند به طور بالقوه آلوده آبهای زیرزمینی. این دو محل باید تعداد زیادی از shanties کوچک خانه و نزدیک به یک طوفان تخلیه آب است که در می یابد راه خود را به دیگر آب بدن.

شرط می بندم از دولت خواست به موضوع ضد عفونی دستورالعمل و شناسایی فاضلاب است که می تواند درمان فاضلاب از مناطق آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>