بنگلور دوچرخه سواران گروه می پیوندد پزشکی تلاش های امدادی در میان مستند

بنگلور:
برای پنج روز یک خانواده در چنای رسیده بود به تقریبا هر شیمیدان برای نادر صرفه جویی در زندگی, پزشکی Sabril 500mg برای خود چهار ساله کودک که از صرع رنج می برد. با سراسر کشور مستند شامل گسترش coronavirus جستجو آنلاین رفت و تا آنجا که Odisha زمانی که Debasis نایاک, خانواده, دوست, دوست رسیده به آرون Bothra یک مقام ارشد پلیس.

“من رسیده به Bothra آقا (یک تکنولوژی زرنگ و دانا IPS افسر) و او به نوبه خود توییتی در مورد آن و گسترش این کلمه گفت:” نایاک. چند پست و چند ساعت بعد نایاک یک تماس از دفتر بنگلور معاون کمیسر پلیس (DCP) و شمال شرق Bheemashankar S. Guled و گفت که دو نفر از اعضای ‘سواران جمهوری’ از 200 موتور علاقه مندان از بنگلور قرار بود برای تحویل دارو به Chennai ساکن ،

در میان کسانی که تا به حال شنیده نیاز بود بنگلور resident که کودک دچار همان مشکل و تصمیم گرفت به بخشی با چند نوار از دارو است.

Guled هماهنگ با سواران R. Shivakumar, 34, یک تاجر و Niranjan مدنی پیمانکار صادر بین دولت عبور می کند به طوری که آنها می تواند ارائه دارو به کودک است. “به طور معمول ما را می شکند و هر 200 متر خوردن نوشیدن و استراحت در سواری ما” گفت: Shivakumar. “اما این بار ما یک توقف سریع تنها به برخی از مواد غذایی که ما بسته بندی شده از خانه ما.” اواز یا موسیقی دو نفری تحویل دارو حدود ظهر روز دوشنبه.

سواران جمهوری که شامل تجار و وکلا و پزشکان و پیمانکاران داخلی و کارآفرینان در میان دیگران گسترش داده اند حمایت خود را برای تحویل دارو در هر نقطه از کشور و یا فراتر از آن در ناوگان خود را از دوچرخه فوق العاده مانند BMW GS1200, 1250, Ducati Multistrada و هارلی دیویدسون است.

تا کنون این تیم سه راه دور سفر—Chennai, کرالا و Mysuru.

در عین حال مثال دیگری در روز سه شنبه, معمار و دبیر گروه Dileep M. Vijaydev, 44, دریافت یک تماس از Guled را اگر درخواست برخی از داروها می توان به یک بیمار Anganwadi معلم در کلار منطقه حدود 70 متر از بنگالور. سریع پیام سواران جمهوری واتساپ گروه دریافت یک پاسخ قاطع.

“ما باید تمایل به بسیاری از جمله درخواست برای تحویل دارو” Guled گفت. یک شماره تلفن رایگان راه اندازی شده است در DCP را به عنوان به خوبی. رهبری کمیساریای Bhaskar رائو بنگلور پلیس شهر را تسهیل خدمات به مردم کشتی به بیمارستان ها و دیگر شرایط اضطراری.

با تقریبا هیچ ترافیک جاده ها در نزدیکی کامل برای تست این ماشین و سواران خود را. اما این زمان سوار است و در مورد صرفه جویی در زندگی مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>