Bengals پیش نویس QB جو نقب زدن واشنگتن طول می کشد پایان دفاعی تعقیب جوان

در این منحصر به فرد از پیش نویس پر از فن آوری نگرانی و حتی عدم قطعیت زمانی که فوتبال واقعی ممکن است بازگشت وجود دارد یکی ثابت پنج شنبه شب: جو نقب زدن.

برای ماه های قهرمان ملی کارفرمایی از LSU در ارتباط بود با Bengals. Cincinnati شروع پیش نویس با ارسال نام Heisman برنده جایزه به NFL کمیسر راجر Goodell در زیرزمین خانه خود را.

این دیجیتال/کنترل از راه دور/مجازی پیش نویس — نگاهی به انتخاب شما — بود و در حال اجرا.

هیچ آتش بازی در لاس وگاس. هیچ خرس آغوش گرفتن بین Goodell و نقب زدن; کمیسر گفت: او را از دست کسانی که حتی اگر بدن خود را نمی خواهد. اساسی ترین انتخاب جلسات سازمان یافته در این شیوه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس است تیم پرسنل ساخت میدارد از خانه های خود. و بازیکنان آموزش کارفرمایان آینده خود را در خانه های خود.

NFL لغو تمام پیش نویس فعالیت در لاس وگاس که ملی shutdown از اجتماعات بزرگ آغاز شد.

“من معتقدم که این پیش نویس در حال رفتن به یاد ماندنی ترین ما تا کنون به حال” Goodell اشاره کرد که آن را همراه با یک “پیش نویس-A-Thon” به نفع شش سازمان در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

عادی حداقل در میان میدارد شد منظور از اوایل شب ،

اول آمد نقب زدن: در دیدنی فصل ارشد او انداخت 60 touchdowns با تنها شش interceptions. ببر ضرب و شتم شش-10 تیم در راه خود را به عنوان ملی.

“پرش به بالا به شماره 1 به طور کلی دیوانه است برای من” نقب زدن گفت. “اما این یک رویا به حقیقت می پیوندند. من بسیار خوب من سال سوم. من واقعا سخت به دریافت بهتر بچه ها من واقعا سخت به دریافت بهتر و ما jelled به عنوان یک تیم است.”

دوم به طور کلی انتخاب ایالتی اوهایو همه-امریکا لبه حمله کننده تعقیب جوان نیز قابل پیش بینی بود.

6-پا-5, 264 پوند جوان led ملت با 16½, کیسه و کیسه و شش مجبور گیر میکنه. همه آمریکایی برنده Bednarik و Nagurski جوایز در سال 2019 منجر Buckeyes به عنوان ده.

با انتخاب سوم این شیرها در زمان جف Okudah — شد که 11 ایالت اوهایو cornerback گرفته در دور اول از سال 1999. او آمار و ارقام برای شروع در یک بخش شامل مخالفت با گیرنده <url> آدامز و آدم Thielen.

اولین مانور در یک گروه قوی می رفت هیئت مدیره چهارم به طور کلی وقتی به New York Giants منتخب گرجستان اندرو توماس.

توماس که 6-5 و 315 پوند بود سه سال استارت و All-آمریکایی فصل گذشته.

دو بعدی میدارد شد quarterbacks با دلفین ها انتخاب آلاباما توا Tagovailoa و شارژر و سپس انتخاب اورگان جاستین هربرت.

Tagovailoa انداخت 76 touchdown عبور در 24 شروع دو فصل گذشته هر چند خود 2019 فصل به پایان رسید در ماه نوامبر هنگامی که او اقبال و شکسته اش ران.

هربرت گذشت برای 3,471 متری و 32 TDs در فصل گذشته.

در شماره 7, Panthers را انتخاب Auburn دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای قبل از کاردینالها اضافه شده Clemson linebacker اشعیا سیمونز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>