بنگال تساوی مرکز توپخانه ضد هوایی برای رفتن آسان در مستند هنجارهای

دهلی نو:
اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla در روز چهارشنبه شدت گرما در غرب بنگال دولت برای آن اتهام عدم همکاری و شفافیت در حاوی covid-19 و متهم آن را اقدام علیه هند منافع بین المللی.

در یک سری از نامه به وزارت امور خارجه دبیر کل راجیو سینها, Bhalla برجسته, West Bengal فقیر اجرای مهار اقدامات از جمله نقض فاحش اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای که منجر به دولت ضبط این کشور بالاترین covid-19 مرگ و مير 13.2%.

Bhalla همچنین متهم دولت از ایجاد موانع در هند توسعه طرح های با همسایگان خود با جلوگیری از مرزها حمل و نقل از ملزومات است.

اتهامات و ضد اتهامات شده اند جریان ضخیم و سریع بین مرکز و Trinamool کنگره رئیس Mamata نوری-led دولت و تشدید پس از دو وزرا مرکزی تیم (IMCT) گفت: دولت بود و نه همکاری با آنها برای سنجش وضعیت در سراسر منطقه. TMC به نوبه خود ادعا شده که این مرکز اقدام یک جانبه و بازی سیاست با covid-19 بحران است.

این IMCT فرستاده شده unflattering گزارش در بنگال غربی به اتحادیه وزارت روز دوشنبه در انتقاد از دولت برای نظارت ضعیف تشخیص و تست covid-19 موارد است.

“نمونه هایی از ازدحام بیش از حد در بازار ضعیف sanitisation حرکت آزاد مردم در اعداد بزرگ بدون ماسک و…قبر نقض مستند دستورالعمل و اجتماعی فاصله هنجارهای” Bhalla گفت: در نامه خود اضافه کرد که مستند نقض شد شایع در کلکته و هوره با این وضعیت نیاز به “اجرای سختگیرانه تر از مستند اقدامات با افزایش حضور پلیس”.

در ارتباط به سینها او گفت: وجود دارد خودنمایی شکاف در نظارت و ردیابی تماس از موارد مثبت همراه با فقدان اطلاعات در مورد تعدادی از خانواده ها و افراد تماس گرفته و برای بررسی covid-19 علائم.

در حالی که Bhalla نیز خواسته دولت برای افزایش آن ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و N-95 ماسک در خط با ICMR استانداردهای هر IMCT, West Bengal شده است تعاونی در تلاش خود را برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر.

Bhalla همچنین گفت که دولت باید به جلوگیری از حرکت محموله برای عبور از مرز زمین تجاری تحت پیمان با کشورهای همسایه و خواسته بلافاصله آن را به باز کردن حمل و نقل کالاهای ضروری در طول مرز نپال و بوتان و بنگلادش است. “این عمل یک طرفه در بخشی از غرب بنگال دولت برای جلوگیری مرزی جنبش کالاهای ضروری…بزرگتر مفاهیم برای دولت هند با توجه به آن از نظر قانونی الزام آور تعهدات بین المللی.”

دبیر خانه نیز ناودان آن برای عدم ارسال انطباق آن گزارش به اتحادیه وزارت. “من محدود به می گویند که ما نه با دریافت این گزارش پذیرش از دولت بنگال غربی. بیشتر گزارش شده است که ترافیک کالا از طریق گذرگاه های مرزی بین هند و بنگلادش در حال سقوط در ایالت بنگال غربی هنوز از سر گرفت.”

دولت را به عدم رعایت باعث شده بود بنگلادش-محدود کامیون حمل ملزومات و بالعکس به رشته در مرز بررسی نوشته های او اضافه شده است. تجارت و اتصال دو مسائل کلیدی است که تا به حال کشف در یک مکالمه تلفنی میان نخست وزیر نارندرا و بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند در 29 آوریل است.

الیزابت روشه و Anuja کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>