بن کارسون می گوید شرایط برای مردم در مرز بازداشت هستند ‘بسیار خوب’

مسکن و توسعه شهری (HUD) دبیر بن کارسونبنیامین (بن) جزایر CarsonTrump سیاهی موفقیت اقتصادی در اسپانیایی کنوانسیون قانونگذاران دموکرات rip کارسون بیش از کاهش بودجه مسکن, سیاست کارسون در coronavirus: نیروی کار است “sugarcoating’ پیام بیشتر گفت: به زودی به منتشر می شود قسمت از “Axios در HBO” که این شرایط برای افرادی که بازداشت شده اند در مکزیک مرز هستند “بسیار خوب.”

“بسیاری از افرادی که بازداشت شده اند وجود دارد قرار داده و به فنر سازه ها و شهرها چادر در واقع کاملا خوب” کارسون گفت Axios’ جاناتان قو. Axios منتشر شد یک پیش نمایش از قطعه است که پنج شنبه.

کارسون اضافه شده است که این سازه به حال هر دو تهویه مطبوع و گرمایش اما هنگامی که فشرده توسط Swan در مورد امکانات معروف جراح مغز گفت که آنها مورد نیاز می شود ساخته شده است.

دست زدن به مهاجران در مرز شده است یک موضوع بحث انگیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که بارها و بارها با آن مواجه انتقاد بیش از آن در درمان افرادی که به دنبال ورود به ایالات متحده است.

دادگاه ایالات متحده به تازگی لغو یکی از سیاست های خود ساخته شده است که متقاضیان پناهندگی اقامت در مکزیک در حالی که آنها در انتظار مهاجرت خود از محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>