پکن می رسد به هند بیش نمی شوی Covid-19 به عنوان “چین ویروس’

دهلی نو:
در وسط دیپلماتیک از شکاف بین آمریکا و چین بیش از برچسب Coronavirus به عنوان “چین ویروس” چین وزیر امور خارجه وانگ یی رسیده به هند با این امید که دهلی نو حمایت نمی کند چنین طبقه بندی.

به گفته سفیر چین در دهلی نو Sun Weidong هند وزیر امور خارجه S. Jaishankar موافقت کرده است با وانگ یی را از نقطه نظر – یعنی در نمی شوی ویروس.

مکالمه بین وانگ یی و Jaishankar صورت گرفت در روز سه شنبه.

طی یک تماس تلفنی با EAM دکتر Jaishankar امروز دولت عضو و FM وانگ یی ابراز همدردی و همبستگی با هند در مبارزه با COVID-19. چین آماده است برای به اشتراک گذاشتن تجربه ما ارائه کمک در درون ما ظرفیت و باز کردن کانال خود را برای خرید به هند” خورشید گفت: در اولین سری از پست توییتر در روز سه شنبه.

“آقای وانگ یی گفت: ما با اعتماد به نفس است که هند می تواند اداره کند و پیروزی در نبرد در برابر COVID-19. چین و هند باید با حمایت از یکدیگر و به طور مشترک جهانی حفاظت بهداشت عمومی. دکتر Jaishankar تشکر چین برای خود پیام همدردی و کمک پزشکی مواد به هند” خورشید گفت: در پست دوم.

“وانگ یی گفت: این قابل قبول نیست و مخل به همکاری های بین المللی برای برچسب زدن به ویروس و stigmatise چین امیدواریم که هند در مخالفت با چنین باریک طرز فکر. دکتر Jaishankar توافق برای برچسب زدن به ویروس و جامعه بین المللی باید ارسال سیگنال قوی از همبستگی” یکشنبه سوم پست گفت.

دهلی نو در بخشی از آن تصمیم به احتیاط در مورد گفتگو است. وزیر خارجه هند S. Jaishankar توییتر پست تاکید کرد که “چالش های جهانی نیاز به همکاری جهانی” بدون هیچ اشاره ای از موافقت خود با وانگ در مشاهدات خود را از اجتناب از stigmatising چین است.

“بحث و گفتگو با دولت عضو و FM وانگ یی از #چین کار ما با هم در مبارزه با #COVID19. توافق برای ساخت بیشتر ما دو جانبه تلاش ها در این حوزه است. رد و بدل انداز در آینده #اجلاس G20.

چالش های جهانی نیاز به همکاری جهانی,” Jaishankar را صدای جیر جیر در سه شنبه گفت:.

هند دارای یک undemarcated مسئله مرز با چین قدمت چند دهه و دهلی نو نیز چشم پکن روابط با پاکستان با سوء ظن. با واشنگتن هند روابط گرم با سرعت بیش از دو دهه گذشته. دهلی نو میزبان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته در یک سفر رسمی که به عنوان به طور گسترده ای موفق است.

تبادل می آید که ایالات متحده و چین در حال قفل شده است و در یک جنگ از کلمات بیش از شیوع کروناویروس که اولین ظهور در چین هوبئی استان در ماه دسامبر. در چند روز گذشته از سخنگویان وزارت امور خارجه ایالات متحده و وزارت امور خارجه را متهم به یکدیگر مسئول بودن برای گسترش این بیماری همه گیر. این تف آغاز شد و پس از چین, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian قرار داده و از برخی از پست توییتر که در آن وی با اشاره به تئوری توطئه است که ارتش ایالات متحده ممکن است توسعه یافته این ویروس در ماه گذشته. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید بعد از آن با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس” که خشم پکن بیشتر است. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo نیز با اشاره به کروناویروس در یک روش مشابه. و در مصاحبه اخیر خود با واشنگتن پخش برنامه های رادیویی, Pompeo ناودان چین خود را برای تاخیر در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این ویروس تا به حال ایجاد خطر برای مردم در سراسر جهان که تا به حال “واقعا قرار داده و جان هزاران نفر در خطر است.”

“نگرانی من این است که این پوشش و این دروغ است که حزب کمونیست چین درگیر است و هنوز هم انکار جهان اطلاعات به آن نیاز دارد به طوری که ما می تواند جلوگیری از این موارد و یا چیزی شبیه به این از تکرار دوباره” او افزود: با توجه به گزارش رویترز.

در پکن سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: چین بوده است شفاف و به اشتراک گذاشتن اطلاعات با سازمان بهداشت جهانی و دیگر کشورها از جمله ایالات متحده است.

“ما مصرانه از ایالات متحده برای متوقف سیاسی این بیماری همه گیر و بس حمله و اهانت چین” Geng یک کنفرانس خبری گفت این هفته توجه به سلامت.

در سراسر جهان سارس-CoV2 ویروس است که باعث COVID-19 باعث شده است که بیش از 435,000 عفونت کشته و تقریبا 20000 نفر. چین همچنان به بیشترین تعداد از عفونت در بیش از 81,000 با ایتالیا و آمریکا زیر در دوم و سوم موقعیت با 69,176 و 55,238 عفونت بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر