پکن برای اجرای ‘جنگ’ اقدامات به 46 نفر تست مثبت برای Covid-19

پکن Jun 13 (PTI) با 46 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus در آخرین سه روز در پکن پس از یک دوره سکون مقامات چینی پایتخت را آغاز “جنگ” اقدامات با تمرکز بر مواد غذایی عمده فروشی بازار که در آن مجموعه ای از عفونت گزارش شده است.

این موارد جدید در Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار افزایش نگرانی در میان مردم به عنوان آن را تامین 90 درصد از سرمایه سبزیجات و محصولات گوشت غذا به حدود 20 میلیون نفر است.

همراه با Xinfadi بازار شش بازارهای دیگر بسته شد در روز شنبه.

مقامات در پکن در بر داشت coronavirus رشته در هیئت مدیره سفت وارداتی ماهی قزل آلا در Xinfadi بازار زیر که ماهی سهام برداشته شد از Chaoshifa بازار کارفور و Wumart فروشگاه ها در شهرستان.

چین واردات حدود 80,000 تن یخ زده ماهی قزل آلا در هر سال است. شیلی نروژ جزایر فارو استرالیا و کانادا صادر کنندگان اصلی به چین است.

Lin Li دانشمند ارشد از یک تیم است که نظارت بر آبزیان بیماری و کنترل در استان گوانگدونگ گفت: جهانی بار آن را ممکن است برای زندگی ماهی قزل آلا به آلوده به ویروس آن را به عنوان نژاد در اقیانوس نه می تواند یخ زده ماهی قزل آلا یک منبع COVID-19 که تنها می تواند وجود داشته باشد در سلولهای فعال.

چهل و شش نفر در پکن آزمایش مثبت برای coronavirus در طول چند روز گذشته جهانی بار گزارش گفت:.

محلی مقامات شهرداری که خطاب به رسانه ها گفت که آنها می تواند حکومت نه از احتمال از موارد اضافی در پکن.

تمام 46 موارد مثبت متصل شدند به بازارهای محلی اما هیچ کدام علائم. آنها تحت آزمایشات پزشکی, اضطراب سخت و ناگهانی Xinghuo معاون مدیر شهرداری مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: یک جلسه رسانه در اینجا در روز شنبه.

از 517 نمونه های گرفته شده در Xinfadi بازار عمده فروشی در پکن Fengtai 45 نفر را سواب گلو آزمایش مثبت برای ویروس. فرد دیگری متصل به یک بازار در پکن Haidian منطقه نیز آزمایش مثبت روزانه گزارش شده است.

چهل و زیست محیطی نمونه های جمع آوری شده در Xinfadi بازار نیز آزمایش مثبت است.

تست برخی از 10000 نفر که اتصالات به بازار آغاز شد و پس از شش تایید موارد COVID-19 گزارش شد در روز جمعه پس از یک واحد جدید مورد تایید شده در روز پنج شنبه.

این موارد جدید به ارمغان آورده اند حس ناآرامی در پکن که در دو ماه گذشته بود که پیش بینی شده به عنوان امن است. دولت رفت جلوتر با آن ده روز مجلس جلسه و رسما آرام نگهبان با شورای شهری توصیه مردم به انجام دور با ماسک.

در پاسخ به اورژانس Fengtai قرار داده شده است در “زمان جنگ” فعالیت خود را با مدیریت از 11 مناطق مسکونی اطراف Xinfadi بازار است. مقامات منینگ منطقه در تمام ساعات این گزارش گفت:.

سه مدرسه و شش مهد کودک در نزدیکی Xinfadi بازار را متوقف کرده اند و کلاس ها.

سطح خطر در پکن Xicheng برای آن Yuetan جامعه افزایش یافته است از مقدار کم تا متوسط.

پکن قصد دارد برای انجام گسترده نوکلئیک اسید تست افرادی که تماس نزدیک با Xinfadi بازار پس از 30 مه.

در حال حاضر پکن 98 نوکلئیک اسید تست موسسات می تواند روند 90,000 آزمون یک روز که به ملاقات نیازهای برای تست در پایتخت, شهرستان, بهداشت, کمیسیون, سخنگوی گائو Xiaojun گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بازگشایی مدارس ابتدایی, بود که برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه به تعویق افتاده است.

قبلا چین ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت که 18 جدید تایید coronavirus موارد گزارش شده در کشور در روز جمعه از جمله شش در داخل کشور منتقل موارد در پکن.

همچنین در روز جمعه هفت جدید بدون علامت موارد گزارش شده از مصرف کل تعداد این افراد در قرنطینه به 98 آن را گفت.

همانطور که از جمعه به طور کلی موارد تایید شده در چین رسیده بود 83,075 از جمله 74 بيمار هنوز تحت درمان با هیچ کس در شرایط شدید.

در همه 78,367 مردم مرخص شده پس از بهبودی و 4,634 که مردم از COVID-19, NHC گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>