پشت صحنه مک کانل را استیضاح درام

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSenate دموکرات outraise جمهوری خواهان, اما ایران به, پول نقد, لبه معترضان گله به کنگره سنا پس از استیضاح رای سنا به ایران می گذرد, تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه بیشتر (R-Ky.) تا به حال به سرکوب شورش در جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس در روز جمعه پس از او شناور یک پیشنهاد به گسترش جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenate دموکرات outraise جمهوری خواهان, اما ایران به, پول نقد, لبه Comey op-ed: ما دموکراسی نمی خواهد بیا از هم جدا ” اگر مغلوب ساختن پیشی جستن حذف نمی شود از معترضان گله به کنگره سنا پس از استیضاح رای بیشتر‘s محاکمه به هفته سوم.

بسیاری از ایران کنفرانس, به خصوص محافظه کاران می خواستم به رای اواخر جمعه و یا بسیار اوایل صبح روز شنبه به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به او اجازه می دهد به ارائه دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه و بدون ابر از استیضاح.

در ضمن تعدیل می شود مانند سنسور. سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsSenate دموکرات outraise جمهوری خواهان, اما ایران به, پول نقد, لبه سنا ایران می گذرد تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه پلوسی تماس سناتور که در برابر رای دادگاه شهود همدستان به رئیس جمهور cover-up’ بیشتر (R-مین) و لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiSenate ایران می گذرد تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه پلوسی تماس سناتور که در برابر رای دادگاه شهود همدستان به رئیس جمهور cover-up’ نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف بیشتر (R-آلاسکا) می خواستم فرصتی برای صحبت در این طبقه به توضیح رای خود و به دنبال جلوگیری از, اگر ممکن است, نهایی بالا یا پایین رای در مقالات از استیضاح در مرده شب.

تبلیغات

مک کانل پیش بینی شده است که دموکرات ها خواهد رای در اتحاد علیه جمهوری خواه سازماندهی قطعنامه به راه اندازی آخرین مرحله از دادگاه به اوج خود رسید با یک رای در مقالات از استیضاح خود را.

اگر او از دست داده و سه میانه یا سه جمهوریخواهان در هر دو طرف از کنفرانس او را رنج می برند خجالت از سازماندهی وضوح شکست در طبقه.

او تشکیل یک جلسه یکی از شرکت کنندگان به نام “گروه متنوع” از سناتور جمهوریخواه او در کنگره دفتر بعد از ظهر جمعه در تلاش برای حل و فصل داخلی داد و بیداد.

شرکت کنندگان شامل کالینز و Murkowski و همچنین سنسور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneySenate ایران می گذرد تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه پلوسی تماس سناتور که در برابر رای دادگاه شهود همدستان به رئیس جمهور cover-up’ مایک لی دفاع رامنی پس از رای دادن در شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه بیشتر (یوتا), لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderSenate ایران می گذرد تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه الکساندر پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند با وجود ‘نامناسب’ اوکراین تماس نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف بیشتر (دنیاست.), تهم Tillisتوماس (تام) رولاند TillisSenate دموکرات outraise جمهوری خواهان, اما ایران به, پول نقد, لبه نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران نمیشود یک شبه دفاع: Bolton, اوباما و دیدن روابط نزدیک به چالش کشید | واکنش بخار بیش از Dem مانور در ایران اسکناس |تهمت انتقاد دموکرات ها بیش از جنگ قدرت رای بیشتر (N. C.) جان Thuneجان رندولف ThuneSenate ایران می گذرد تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف روحانی: استیضاح شاهد راه اندازی تهمت تبرئه بیشتر (S. D.) حزب جمهوریخواه شلاق تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzFinal استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف سنا حرکت به استیضاح endgame رند پل به “اصرار” بر خلاف کاران سوال های مسدود شده توسط John Roberts بیشتر (تگزاس) و بن Sasseبنیامین (بن) اریک SasseSenate رد استیضاح شاهد راه اندازی تهمت تبرئه سناتور جمهوریخواه: مغلوب ساختن پیشی جستن به اقدامات خودداری اوکراین کمک ‘اشتباه’ اما نه impeachable Pompeo پرس بریتانیا را به نگاه دوم Huawei 5G حاکم بیشتر (Neb.).

یک سناتور جمهوری خواه که با حضور عجله مرتب جلسه گفت: این مهم به پایان محاکمه با ادب به جای عجله برای تکمیل آن در وسط شب.

“شما لازم نیست به سرعت حرکت می کند. شما نشان می دهد برخی از احترام به طرف دیگر و این واقعا چیزی است که به بحث در مورد. آن چه که جدول زمانی نیاز به نگاه مانند. و آن را نمی توانست امشب و آن را باید شده اند فردا” این نماینده مجلس گفت: شب جمعه است.

تبلیغات

پس از مک کانل نگهداری گرفتن شرکت در استیضاح و او خواه کنفرانس در طول دو هفته اول از استیضاح محاکمه چیزهایی که تهدید به از کنترل خارج شدن روز جمعه.

اوباما مجبور به نشستن در میز خود را بی سر و صدا از طریق 35 ساعت از باز کردن بحث و 16 دقیقه ارسال شده به نظر می رسد که بسیاری از مقید کردن انرژی را آزاد کند.

مک کانل طرح که برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست روز جمعه نسبت به یک دولت رسمی و کنگره رسمی, گیر افتاد, سناتور جمهوریخواه ،

اکثریت قریب به اتفاق مجلس سنا اوباما در کنفرانس انتظار می رود به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه و یا در اوایل صبح روز شنبه اگر دموکرات ها مجبور رویه تاخیر به طوری که تهمت خواهد بود رایگان مقالات از استیضاح و می تواند یک پیروزی دامان در روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه.

“وجود دارد نوع اولیه اعلام کرد که این رفتن برای پایان دادن به پنج شنبه و هر کس مانند” واقعا؟!'” گفت: یک خبرنگار که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد بحث داخلی بیش از چگونه برای پایان دادن به محاکمه.

“من نمی دانم آن شگفت زده تقریبا کل کنفرانس زمانی که آنها اعلام کرد که آنها از رفتن به چهارشنبه. ما مثل ” ما در حال رفتن به آن را انجام دهد پس از دولت از آدرس اتحادیه? که معنا ندارد,'” این نماینده مجلس اضافه شده است.

جمهوری خواه مجلس سنا رئیس کنفرانس جان Barrassoجان آنتونی BarrassoFinal استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف سنا چهره ساعت اواخر شب رای بدون توافق بر سر پایان دادن به استیضاح محاکمه سناتور سیگنال اعلام جرم دادگاه می تواند بیش از نشت به هفته آینده بیشتر (R-Wyo.) گفته بود تنها روز قبل از آن هدف این بود که تهمت تبرئه روز جمعه یا صبح شنبه در آخرین, اگر دموکرات ها کشیده فرایند با رویه اعتراض.

“هدف خواهد بود برای دریافت این انجام می شود فردا شب. من نمی دانم اگر چاک شومرچارلز (چاک) الیس SchumerFox کریس والاس: “هر طرف در حال رفتن به بیرون می آیند برنده’ در اعلام جرم دادستان می گوید مک کانل که Parnas دارای سوابق ‘به طور مستقیم مربوط به استیضاح Dershowitz: مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایشی من است ‘بدترین جنجال” بیشتر فرصت برای سعی کنید به کم کردن سرعت روند اما من فکر نمی کنم ما در نهایت خروج از مجلس سنا طبقه و یا خروج از اتاق تا زمانی که آن را انجام داده” Barrasso به خبرنگاران گفت: پنج شنبه, با اشاره به سنا رهبر حزب دموکرات چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerFox کریس والاس: “هر طرف در حال رفتن به بیرون می آیند برنده’ در اعلام جرم دادستان می گوید مک کانل که Parnas دارای سوابق ‘به طور مستقیم مربوط به استیضاح Dershowitz: مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایشی من است ‘بدترین جنجال” بیشتر (D-n. y.).

دوم اوباما سناتور که نخواست نامش فاش شود گفت که او احساس مک کانل بود و “ابلاغ” به این کنفرانس که وجود دارد خواهد بود تلاش برای حرکت به تبرئه بلافاصله پس از یک رای اضافی شهود و اسناد و مدارک موفق — یک رای که لازم بود با سازماندهی قطعنامه 53 جمهوری خواهان رای دادند برای هفته گذشته است.

“که همه را فرض — ما نیست فقط رویای آن را گفت:” نماینده مجلس که گفته بود “سرخوردگی” در این کنفرانس است.

این نماینده مجلس گفت که سناتور. تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط Philip Morris International — مغلوب ساختن پیشی جستن به مقامات اجازه می دهد مدیکید بلوک کمک های مالی | که اعلام وضعیت اضطراری در بیش از coronavirus | CDC گزارش اولین coronavirus مورد که گسترش در آمریکا که اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از coronavirus کاخ سفید اعلام کرد نیروی کار برای نظارت بر coronavirus بیشتر (R-ارک.), یک فتنه محافظه کار و سرسخت متحد یکی از مهمترین و صریح ابراز سرخوردگی خود را بیش از آنچه که او را دیدم به عنوان یک عدم شفافیت از مک کانل در مورد برنامه ریزی برای پایان دادن به محاکمه.

یک منبع نزدیک به پنبه گفت: “من نمی خواهد آن را مشخص سرخوردگی کارگردانی در رهبری است. اما بیشتر از یک نا امیدی است که محاکمه خواهد گسترش دهد. او بیش از آن را هر چند! بر روی چهار شنبه.”

دیگر اوباما می خواستم به دانم چرا دادگاه تا به حال به تعویق افتاد تا هفته آینده.

مک کانل گفت: حداقل یکی از همکاران خود را که کاخ سفید می خواست آن را تحت فشار قرار دادند تا چهارشنبه با توجه به سنا اوباما مشاور آشنا با گفتگو.

اما زمانی که اوباما در مجلس خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی دفاع تیم در طبقه اینکه آیا آنها می خواستم به گسترش محاکمه به هفته آینده به بسته شدن استدلال وکلا گفت: آنها می خواستند برای پایان دادن به آن و تبرئه رئیس جمهور به عنوان به زودی به عنوان ممکن است این منبع گفت.

به جای سناتور جمهوریخواه تصمیم به جست و خیز یک رویه مبارزه است که باید کشیده با دموکرات ها را در ساعات اولیه صبح روز شنبه اجازه می دهد شومر پیروزی نه اجازه تهمت تحویل دولت خود را از این اتحادیه بدون استیضاح بودن بیش از.

این طرح تا به حال سود اضافه شده به ایران تعدیل می شود یک فرصت برای توضیح رای خود را بر روی زمین و جلوگیری از بد اپتیک رای گیری در وسط شب به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی که مطمئنا می توانست با توجه به دموکرات ها بیشتر لفظی مهمات.

تحت توافق مک کانل و شومر زده در روز جمعه سنا برگزار شد و چهار رای اضافی در شهود و اسناد و مدارک آن شب تنظیم زمان برای خانه استیضاح مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم به ارائه بسته استدلال در روز دوشنبه و زمان برنامه ریزی شده بیش از سه روز برای سناتورها به صحبت در طبقه.

تبلیغات

عبور از رزولوشن مورد نیاز جمهوری خواهان برای رای دادن در یک شومر اصلاح حکم سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonProtesters گله به کنگره سنا پس از استیضاح رای سنا به ایران می گذرد, تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه پلوسی تماس سناتور که در برابر رای دادگاه شهود همدستان به رئیس جمهور cover-up’ بیشتراقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaneyجان (میک) مایکل MulvaneyProtesters گله به کنگره سنا پس از استیضاح رای سنا به ایران می گذرد, تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایشی سنا توافق را رد آخرین تیر در ترکش به حکم Bolton Mulvaney بیشترارشد کاخ سفید مشاور رابرت بلر و دفتر مدیریت و بودجه رسمی مایکل Villalpando و همچنین چندین مجموعه از اسناد و مدارک.

شومر نیز امن جداگانه رای در subpoenaing فقط بولتون که تکان داد تا محاکمه دوباره در روز جمعه هنگامی که نیویورک تایمز در گزارش خود ادعا در مقاله منتشر نشده که مغلوب ساختن پیشی جستن از او پرسید در اوایل مارس برای کمک به راه اندازی یک جلسه بین سپس اوکراین رئیس جمهور منتخب ولدیمیر Zelensky و رودی جولیانیرودی GiulianiYovanovitch بازنشسته از وزارت امور خارجه: گزارش استیضاح مدیران نهایی استدلال برای شاهدان سنا چهره ساعت اواخر شب رای بدون توافق بر سر پایان دادن به استیضاح دادگاه بیشترتهمت شخصی وکیل بود که فشار برای تحقیق و تفحص از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenPelosi تماس سناتور که در برابر رای دادگاه شهود همدستان به رئیس جمهور cover-up’ روحانی: استیضاح شاهد راه اندازی تهمت تبرئه نظرسنجی: 44 درصد می گویند تهمت باید از اتاق کار بیشتر.

تسلیت به فکر رای – که می تواند به امد و شد زیاد قانونگذاران در سختی مسابقه در این سال مانند سنسور. کوری گاردنرCory اسکات GardnerSenate دموکرات outraise جمهوری خواهان, اما ایران به, پول نقد, لبه نوسان آرا سرقت نور افکن در ماراتن تهمت استیضاح Q&A یک شبه دفاع: Bolton, اوباما و دیدن روابط نزدیک به چالش کشید | واکنش بخار بیش از Dem مانور در ایران اسکناس |تهمت انتقاد دموکرات ها بیش از جنگ قدرت رای بیشتر (R-Colo.) و مارتا McSallyمارتا الیزابت McSallySenate دموکرات outraise جمهوری خواهان, اما ایران به, پول نقد, لبه پوشش زنده: سناتور پرس و جو استیضاح مدیران تهمت دفاع تفنگ شاهد صرف بزرگ در سال 2020 بیشتر (R-Ariz.) – یک کلید امتیازی. آنها اعتقاد آنها می تواند اجتناب شده است پس از این اتاق پیش از آن در روز شکست یک حرکت به بحث و نظر اضافی احضاریه.

چهارشنبه رای نیز جایگزین Murkowski تمایل به استیضاح رای و وزارت امور خارجه این اتحادیه در همان روز. او نشان داد آن را نامناسب خواهد بود که چنین تفرقه رای مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس به کنگره و ملت که قرار است به یک وحدت رویداد.

سخنگوی کالینز در روز شنبه گفت: او رئیس نیست باید یک اولویت قوی به عنوان زمانی که رای گیری نهایی در این مقالات از استیضاح برگزار خواهد شد اما می خواستم مطمئن شوید که او و دیگر سناتورهای فرصتی برای توضیح مواضع خود در طبقه.

“وجود چند حزب اختلاف نظر در مورد چگونه سنا باید ادامه دهید. آن را نمی شد با این تعدیل می شود. به عنوان بخشی از این بحث سناتور کالینز معتقد است که قبل از سناتورهای بازیگران را نهایی رای آنها باید این فرصت را به ایستادن و به طور خلاصه دولت دلایل خود را برای رای دادن به تبرئه یا محکوم. او اهمیتی نمی دهند چه روز است که رخ داده است و یا چقدر زمان اعضای کردم” گفت: Annie Clark, سخنگوی کالینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>