آغاز یک فصل جدید در هند-آمریکا: روابط PM مودی

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ازدواج سفر به هند نشانه شروع یک فصل جدید در هند-ما روابط.

مودی که استقبال از رئیس جمهوری و بانوی اول Melania Trump در ورزشگاه بسته بندی شده از بیش از 100 ، 000 نفر برای ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در احمدآباد صحبت در مورد تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به این دو کشور نزدیک تر است.

“این دیدار رئیس جمهور تهمت شروع یک فصل جدید در روابط بین هند و امریکا که قادر به پیشرفت و رفاه برای مردم این دو کشور است. هند-روابط ایالات متحده دیگر فقط یکی دیگر از همکاری است. آن است که به مراتب بیشتر و ارتباط نزدیک تر” او گفت:.

این سفر رسمی دو روزه صبح می آید جلوتر از رئیس جمهور تهمت انتخابات پیشنهاد—آمریکا آرا در ماه نوامبر و تنها چند ماه پس از نخست وزیر “پرونده مودی!” نشان می دهد در تگزاس سال گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار همچنین خواستار شدید تجارت مذاکرات بین دو کشور.

مودی گفت: او قدردانی این واقعیت است که تهمت و خانواده اش در حال پرواز را تمام راه را به احمدآباد خود را برای شروع سفر هند. مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید بود تاریخ در حال تکرار کرد و در اشاره به پرونده مودی! رویداد.

نخست وزیر ستایش هند-روابط ایالات متحده و گفت: وحدت و طراوت و چالاکی در تنوع شکل پایه ای برای روابط قوی. وی با تاکید بر شبیه ایده ها و ارزش هایی که این دو کشور سهم روح سازمانی و نوآوری و فرصت های, چالش ها, امیدها و آرزوهای. مودی به نام ما روی زمین و گفت: هند در نظر تمام جهان به یک خانواده است. یک کشور مفتخر است از مجسمه آزادی و دیگر کشور این افتخار را دارد که جهان بلندترین مجسمه سردار پاتل مجسمه از وحدت است. “نه تنها در هند و اقیانوس آرام و هند می تواند نقش قوی در صلح و پیشرفت و امنیت کل جهان است. من معتقدم که رئیس جمهور تهمت بازدید در آغاز این دهه جدید یک فرصت بزرگ برای ما” مودی گفت. به نام او که ما را یک شریک استراتژیک برای رشد و گفت که کشور هند بزرگترین شریک تجاری. بیشترین تعداد بازی جنگ است که هند می کند این است که با آمریکا و جامع ترین تحقیق و توسعه مشارکت است که هند برخوردار است که با آن, او گفت:.

میان به سلامتی با صدای بلند در ورزشگاه مودی گفت که هند نه تنها ساخت یک رکورد جهانی در تعداد ماهواره های در حال ارسال از کشور, اما همچنین ایجاد یک رکورد جهانی سریعترین شمول مالی برنامه. کشور است در نظر گرفتن گام در راه اندازی نه تنها بزرگترین ورزشگاه کریکت در Motera بلکه مدیریت برای اجرای بزرگترین بهداشت جهانی بیمه طرح Ayushmann بهارات, او گفت:. نخست وزیر گفت که 1.3 میلیارد سرخپوستان در حال ایجاد یک جدید هند با آمریکا شریک استراتژیک خود در این رشد در مناطق از جمله آن دفاع سلامت و انرژی است.

“در دهه جدید از این 21st جدید هند نیز آوردن فرصت های زیادی برای احیا امریکا است. وجود دارد مقدار زیادی برای به دست آوردن در توسعه جنبه برای هر دو کشور است. گسترش در تولید و زیرساخت ها را به ارمغان خواهد آورد راههای جدید برای امریکا است. هند اقتصاد دیجیتال را ارائه فضای خوبی برای ما به سرمایه گذاری در هند,” او گفت:.

مودی گفت که هند و ایالات متحده در حال شرکای طبیعی است که می تواند با هم کار کنند به سمت دیجیتال همکاری اقتصادی و همکاری در حفظ صلح و امنیت با در نظر گرفتن قوی ایستادگی در برابر تروریسم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>