ریش با من

در بزرگ سیاه و سفید طاعون لندن در 1700s اسحاق نیوتن همه از 23 قرنطینه خود را در خانه رعیتی و پیشرفته اصول حساب دیفرانسیل و انتگرال و مورد تجزیه و تحلیل نور, طیف رنگ. امروز ما مفتخریم نان موز و یا برخی ساده لوحانه قهوه. برای اینکه عادلانه نیوتن نبود گرفتار یک میلیون پوچ زندگی ویدئوها پشتیبانی گروه آموزشی و دنیوی وب تماس به تعدیل خود را تمرکز.

هیچ چیزی ما بیشتر از احساس بی فایده و بنابراین سودمندی است که به دنبال در این مصاحبه از رفتار. برخی از پخت دیگران دم اما همه ما بدون توجه به جنسيت و ریش.

شده از طریق چرخه در اینجا مراحل bearding که یکی از طریق خواهد شد.

1. تنبل: در آغاز آن شروع می شود به عنوان یک بی ضرر دو روز اصلاح/پیرایش قلم.

2. کنجکاوی: دیدن بیشتر از 5 ساعت سایه بر چهره ما, یکی از شگفتی که در آن می تواند منجر به; نه آنها وحشت. در مورد من کنجکاو برای دیدن اگر من می تواند فشار را در صورت داشتن وضوح شکست خورده در سر من برای چند دهه.

3. غرور: در حال حاضر ما شروع به تصور خودمان hipsters — با نام مستعار “کلش لباس های من” مرحله — به عنوان ما محدود باقی می ماند در داخل خانه های ما اما بیشتر از آن با توهمات ما از عظمت است.

4. کثیف: موهای صورت چپ به رشد برای اولین بار در بی بند و بررسی تمام جهات در سرپیچی از جاذبه. این است که چگونه ما به اصطلاح “scraggly’.

5. امکان سنجی: با این نقطه عاری از هر گونه چالش های دیگر ما peg ما را به زندگی می کنند در طول این سیاه و سفید سفت چسبیده قارچ.

6. فراست: در حال حاضر ریش به دست آورد خاصی شبح حتی اگر جریان نیست و یا فرم. این باعث می شود ما احساس می کنید که ما نگاه عاقل تر. تنها عقل من می توانید میانبر برای دسترسی و انتقال برای شما در اینجا است که آن را نمی کند.

7. خارش: این مرحله نام آن را همه می گوید; در حالت استراحت صورت خود را بر روی یک کوسن احساس می کند مانند شما فقط ذخیره کردن بر روی یک بالش ساخته شده از خار. آن rustles شما را بیدار زمانی که شما به نوبه خود طرف.

8. مقبولیت: در حال حاضر ریش انگلی است; آن است که تغذیه کردن مواد غذایی خود را. با نام مستعار سوپ صافی باقی مانده جمع آوری و اگر یکی نیست به ضربه محکم و ناگهانی از آن و سرمازدگی آن spirals سراشیبی سریع از اینجا.

9. ناسازگاری: در حال حاضر ریش اشغال تر از این چهره از عبارات. سخنرانی خود را برای تلفن های موبایل مبهم و در هر زمان شما ابتدا ریش خود را یک ASMR معتاد جایی هیجان زده می شود.

پس در اینجا این چرخه تکرار می شود. جهان ناخواه می شود مطلع شده و از طریق یک Insta update و یا اگر شما احساس بیش از حد بی فایده مسخره Infinite تصویری.

خارج از کاپیتان ماهی که بانوی ریش از پاسیفیک Barnum را خدمه رنگارنگ, هیچ کس تا به حال موفق به داشتن یک ریش به عنوان اگر آنها متولد شده با آن است. بنابراین به من بگویید که چگونه بسیاری از ریش شما باید در حال حاضر و من به شما بگویم آنچه دولت از قرنطینه شما را در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>