Barr می گوید دادستان به نظر coronavirus خطر که تعیین وثیقه: گزارش

دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrDecentralized رهبری پرسش در مورد تهمت coronavirus پاسخ فدرال توزیع ماسک و تجهیزات دیگر کشف و ضبط قیمت-درآوردن تحقیقات به نیویورک و نیوجرسی و مراقبت های بهداشتی کارگران تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – All eyes on امروز بیکاری تعداد بیشتری گزارش گفت: دادستان در یک شنبه یادداشتی به نظر coronavirus خطرات با حبس تعیین قرار وثیقه برای متهمان.

بر گفته بالا دادستان فدرال در سراسر کشور به در نظر گرفتن خطرات متهم می تواند در حالی که بازداشت و همچنین خطرات ناشی از قرار دادن یک متهم در زندان برای بقیه جمعیت سیاسی گزارش داد.

“شما در حال حاضر باید در نظر پزشکی خطرات مرتبط با افراد بودن remanded به زندان فدرال در طول COVID-19 همه گیر” بر این گزارش نوشت. “حتی با گسترده اقدامات ما در حال حاضر مصرف هر زمان یک فرد جدید اضافه شده است به یک زندان آن ارائه حداقل برخی از خطر ابتلا به پرسنلی که کار آن مرکز و به افراد زندانی در آن است.”

تبلیغات

اما دادستان کل نگهداری می شود که این انعطاف پذیری اعمال نمی شود به کسانی که تهدیدی برای عموم است.

“کنترل وزن باید با توجه به امنیت عمومی و تحت هیچ شرایطی نباید کسانی که در حال حاضر یک خطر برای هر فرد و یا جامعه منتشر خواهد شد,” او گفت:. “COVID-19 ارائه خطرات واقعی, اما, بنابراین آیا این امکان خشونت آمیز اعضای باند و شکارچیان کودک به پرسه زدن رایگان.”

بر این یادداشت آمد سه روز پس از اعلام شرایط اضطراری در فدرال زندانها اجازه داده است که مقامات به مجوز اولیه انتشار زندانیان محکوم به خانه حبس زودتر از آنچه مورد نیاز است.

دادستان کل تنظیمات به فدرال سیستم عدالت آمده است آن را به عنوان چهره های افزایش دعاوی writs و حقوقی حرکات مورد آزادی فرد زندانی و کلاس های حقوقی خواستار بیشتر در معرض ابتلا COVID-19 منتشر خواهد شد.

اداره فدرال زندانها گزارش شده است که 194 زندانیان دارای آزمایش مثبت با coronavirus با هشت مرگ و میر ناشی از دوشنبه. بر درخواست مقامات اولویت بندی موارد برای سه زندان مجتمع با بزرگترین شیوع بیماری: اوکدیل La., الکتون اوهایو و Danbury, Conn.

برخی از ایالت ها گرفته اند اقدامات برای کاهش جمعیت زندان با آزاد کردن زندانیان اوایل اما رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCampaigns صورت حمله آگهی معضل در میان coronavirus بحران خروجی بازرس کل می گوید تهمت اخراج او را برای انجام خود به تعهدات قانونی’ تهمت بازدید فرماندار ایلینوی پس از انتقاد: “من او را بشنود شکایت در تمام زمان بیشتری با انتقاد از کسانی که به دستور دولت محلی و انتشار در یک نشست خبری هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>