بر نام جدید فدرال زندانها مدیر پس از shakeup زیر اپستاین مرگ

دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrPennsylvania دموکرات می گوید ما دفتر دادستان باید اولویت بندی مصرف مواد مخدر به جای ‘عباسی’ از جولیانی جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به کنترل و توازن: پنج عمل در چهار هفته تپه صبح روز سه گزارش – ساندرز steamrolls به کارولینای جنوبی اولیه سه شنبه بیشتر است به نام رئیس جدید اداره فدرال زندانها پس از دفتر تجدید سازمان زیر جفری اپستین مرگ است.

بار اعلام کرد که مایکل کروجل تبدیل خواهد شد مدیر جدید این اداره جایگزین کتی شاهین ساویر که بر خواسته به مرحله پس از اپستاین مرده پیدا شد در نیویورک سلول زندان.

کروجل که پیوست اداره فدرال زندانها در سال 1992 در حال حاضر به عنوان دستیار مدیر بخش تادیبی برنامه های بخش ساخت و او را مسئول اداره هوش و تلاش و شاهد امنیت و قربانی-شاهد برنامه ها و عملیات حمل و نقل در میان دیگر وظایف.

تبلیغات

“مایکل نزدیک به 30 سال تجربه با اداره خواهد شد و در خدمت او فوق العاده خوبی به عنوان او طول می کشد در این مسئولیت های جدید و من مطمئن هستم او خواهد شد انجام یک کار برجسته به عنوان مدیر” Barr در بیانیه ای گفت.

“من می خواهم برای تشکر از کتی شاهین ساویر برای او استثنایی رهبری و کمک به ما در شناسایی مجرب فردی به عنوان مدیر دائم,” او اضافه شده است.

شاهین ساویر که تا به حال به عنوان مدیر از سال 1992 تا 2003 نیست قصد ماندن دائم اما انجام یک اقدام نقش به ایجاد ثبات در این اداره پس از اپستاین مرگ و پس از بر حذف قبلی سرپرست. او در حال حاضر به عنوان مشاور ارشد.

ارشد وزارت دادگستری مقامات آسوشیتدپرس گفت که این اداره است بهتر آماده برای اجرای جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد ساندرز می گوید: ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر‘s جنایی اصلاحات قانون پس از شاهین سایر تصدی.

اپستاین مرگ محوری اداره شده برای مقابله با کمبود کارکنان و خشونت برای سال به کانون توجه است.

خوار سرمایه مرده پیدا شد در سلول خود در ماه اوت در یک خودکشی ظاهری او به عنوان انتظار محاکمه برای سوء استفاده جنسی و قاچاق افراد زیر سن قانونی.

دو تادیبی پاسداران که وظیفه چک کردن اپستاین شب درگذشت او را التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده است که آنها دروغ در زندان پرونده به می گویند که آنها بررسی می شود او در زمانی که به آنها گفته نمی کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>