Barr در نظر گرفته استعفا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی DOJ: گزارش

دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrTrump می گوید که او ‘نفس’ در Barr در دفاع از ویلیام بر مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او ممکن است شکایت بیش از مولر تحقیقات بیشتر در نظر گرفته استعفا بیش از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCensus اداره صرف میلیون ها نفر در آگهی مبارزات انتخاباتی برای کاهش ترس در حذف تابعیت سوال بلومبرگ کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز سناتور دموکرات در دیدار با وزیر امور خارجه ایران بیشتر‘s ادامه توییتهایی در مورد وزارت دادگستری و تحقیقات و با توجه به گزارش های متعدد شنبه شب.

واشنگتن پست که اولین گزارش این خبر با استناد به سه مقامات دولت گزارش داد که بر گفته افراد نزدیک به رئیس جمهور او با توجه به خروج بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها که ادامه دارد پس بر آنها خطاب هفته گذشته است.

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec تحت فشار قرار دادند در گزارش سه شنبه شب در تماس تلفنی با آنها “کمربندی شایعات” در یک صدای جیر جیر و بیان کرد که Barr “هیچ برنامه ای برای استعفا.”

تبلیغات

تپه رسیده به کاخ سفید برای نظر.

Barr گفت: در مصاحبه با ABC News در هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری مسائل آن را “غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر گفت.

تبلیغات

بر ساخته شده از اظهار نظر پس از وزارت دادگستری لغو یک توصیه که توافق سیاسی فعال و دیرین تهمت مشاور راجر سنگراجر Jason StoneTrump می گوید که او ‘نفس’ در بر قاضی حاضر به تاخیر سنگ صدور حکم در دفاع از ویلیام Barr بیشتر بود محکوم به هفت تا نه سال زندان برای دروغ گفتن به محققان و شاهد دستکاری.

این گروه را رد کرده است که تهمت توييتها decrying حکم اصلی توصیه شده هر بخشی در تصمیم گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن علنا حمایت Barr زودتر سهشنبه گفتن خبرنگاران گفت: “من در مجموع اعتماد به نفس در من دادستان کل. من فکر می کنم او را به انجام یک کار عالی. او یک پسر قوی است.”

“من کار خود را سخت تر” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “من موافق با آن است. من فکر می کنم که درست است.”

رهبران جمهوری خواه نیز علنا حمایت دادستان کل در روز سه شنبه با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellErnst تایید هر دو حزب Grassley-Wyden لایحه ای را برای کاهش قیمت دارو سنا پرانتز برای مبارزه با بیش از استیضاح whistleblower شهادت مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جنگ زحمتکش آمریکایی با درخواست بودجه بیشتر (R-Ky.), رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamGraham هشدار داد رئیس پنتاگون در مورد عواقب ناشی از آفریقا سیاست: گزارش سنا پرانتز برای مبارزه با بیش از استیضاح whistleblower شهادت دفاع آمریکا رئیس می گوید: طالبان معامله به نظر می رسد بسیار امیدوار کننده’ اما نه بدون ریسک بیشتر (R-S. C.) و رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthySunday پیش نمایش نشان می دهد: 2020 دموکرات اسب دوانی برای نقطه بالا جلوتر از نوادا قفقاز ایران آب و هوا طرح چهره پوش بک — از ” خانه اوباما در مبارزات انتخاباتی بازوی مسخره دموکرات پس از سکندری بر اطلاعات داخلی در نژادها بیشتر (R-کالیفرنیا.) تماس او را “مرد از بالاترین شخصیت و غیر قابل انکار صداقت” در یک بیانیه مشترک.

بر این گزارش از بازدید کاخ سفید روز سه شنبه برای یک ناهار با کاخ سفید مشورت پت Cipollone که در حال حاضر در برنامه با توجه به سی ان ان به نقل از یک دادگستری بخش رسمی و یک منبع آشنا با این موضوع.

به روز شده: 10:35 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>