بر تضاد تهمت می گوید: سرویس مخفی به نام به او منتقل شده به پناهگاه

دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrThe منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بر: “من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرستانه’ تهمت مقامات ادعا می کنند هیچ سیستمیک نژادپرستی در پلیس به تظاهرات رفت و برگشت ما بیشتر روز دوشنبه گفت که واشنگتن تظاهرات ماه گذشته تا خشونت که سرویس مخفی ایالات متحده توصیه می شود رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpProsecutors ادعا Avenatti ممکن است نقض شرایط از زندان آزاد بولتون قصد دارد به انتشار کاخ سفید خاطرات در اواخر ماه ژوئن: گزارش منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بیشتر بود نقل مکان کرد به پناهگاه زیرزمینی در کاخ سفید undercutting خود رئیس جمهور ادعا می کند که او در سفری به پناهگاه برای یک “بازرسی است.”

بر ساخته شده به نظر در مصاحبه با فاکس نیوز را, Bret Baier که پخش دوشنبه شب که در آن او در دفاع از تصمیم فدرال اجرای قانون به زور روشن مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت در خارج از کاخ سفید دوشنبه گذشته.

“در دوشنبه ما در واکنش به مدت سه روز از شدت تظاهرات خشونت آمیز در سراسر از کاخ سفید و بسیاری از صدمات به افسران پلیس و آتش سوزی,” Barr گفت. “همه چیز خیلی بد است که سرویس مخفی توصیه رئیس جمهور به پناهگاه. ما نمی توانیم که در کشور ما. بنابراین تصمیم گیری ساخته شده بود. ما تا به حال به حرکت در محیط یک بلوک. این چیزی است که ما انجام می دهند.”

تبلیغات

بر این اظهارات به نظر می رسد برای تایید گزارش های متعدد رسانه های خبری که تهمت بود با عجله به پناهگاه شناخته شده به عنوان ریاست جمهوری اورژانس مرکز عملیات شب جمعه, مارس 29 عنوان تظاهرات در اطراف کاخ سفید رشد در شدت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مناقشه این گزارش در مصاحبه با رادیو فردا Radio چهارشنبه گذشته ادعا او در بازدید از پناهگاه در طول روز به بازرسی آن است.

“من رفتم پایین در طول روز و من در آنجا برای tiny little دوره کوتاه از زمان, و آن را بسیار بیشتر برای بازرسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این مشکلات در طول شب و نه در روز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد که سرویس مخفی توصیه می شود او حرکت به پناهگاه به دلایل ایمنی اما ادعا کرد که “آنها گفت: این امر می تواند زمان خوبی برای رفتن به پایین را نگاه کنید چرا که شاید گاهی اوقات شما در حال رفتن به آن نیاز دارید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>