Bannon می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می داند که چگونه به استفاده از قدرت ریاست جمهوری: ‘مروارید-clutchers بهتر به آن استفاده می شود’

سابق کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannonاستفان (استیو) Kevin BannonBill ماهر به استیو Bannon: “من آرزو می کنم ما تا به حال کسی در کنار ما به عنوان بد به عنوان شما’ Bannon می گوید دموکرات نمی خواهد متوقف کردن تلاش برای استیضاح تهمت یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: نمایندگان مجلس آماده شدن برای رای نهایی در استیضاح; 2020 دموکرات را فشار نهایی قبل از آیووا باعث مطلب گفت: در مصاحبه جدید که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden اطمینان حامیان اولیه است که هنوز هم ‘باز’ در طولانی تلفن تماس: گزارش وارن: ما در حال تماشای یک فرود به استبداد کالینز: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خشمگین استیضاح’ بیشتر درک کرده است که اختیارات ریاست جمهوری را به عنوان او رمپ تا فشار بر وزارت دادگستری (DOJ).

“او دیوانه است و باید دیوانه باشد. دموکرات ها و رسانه ها تلف سه سال از ملت زمان در یک witch hunt” Bannon, گفت واشنگتن پست.

“در حال حاضر او می داند که چگونه به استفاده از اختیارات ریاست جمهوری,” او اضافه شده است. “مروارید-clutchers بهتر به آن استفاده می شود.”

تبلیغات

سخن گفتن در میان افزایش موشکافی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات اخیر کوبیدن DOJ برای تحقیق یا رسیدگی به پرونده برخی از زمان های گذشته و همکاران.

مهمترین این DOJ ابرو مطرح شده که در آن خواسته یک دادگاه فدرال به حکم دیرین تهمت مشاور راجر سنگراجر Jason StoneWarren: ما در حال تماشای یک فرود به استبداد کالینز: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خشمگین استیضاح’ Hillicon دره: Facebook تعلیق اطلاعات غلط شبکه با هدف قرار دادن ما | قانونگذاران کوره سرشماری مقامات امنیت سایبر | تهمت نشانه منظور حفاظت از GPS | Dem پیشنهاد سناتور فدرال تشخیص صورت توقف بیشتر به “بسیار کمتر” از هفت تا نه سال دادستان توصیه کرده بود فقط یک روز زودتر.

بخش درخواست پس از رئيس جمهور با انتقاد از اول صدور حکم ارشاد در توییتر به عنوان یک “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت” رهبری برخی از دموکرات ها را متهم به DOJ گرفتن نشانه های خود را از کاخ سفید است.

“این وضعیت در تمام مسایل مهم نامناسب سیاسی دخالت در یک تعقیب کیفری” رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerBarr به شهادت قبل از قضایی مجلس پانل گراهام نمی خواهد تماس بر به شهادت بیش از راجر سنگ محکومیت توصیه راجر سنگ شاهد مدعی تهمت هدفمند دادستان در ‘ننگین اسمیر کار بیشتر (D-n. y.) گفت: در نامه ای این هفته به وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد رفت و پس از این قاضی فدرال در سنگ مورد او حکم در یک مورد دیگر در برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پل Manafortپل جان ManafortFormer کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری در دفاع از برادر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر حمله هیل صبح گزارش – ساندرز تکرار با NH اولیه پیروزی اما با باریک پیروزی تهمت ابجو بد و کم مایه در استعفا داد, دادستان, قاضی, در, راجر سنگ مورد بیشتر و آشکارا خواست وزارت دادگستری به مقابله به مثل در برابر چهار سابق FBI که مقامات درگیر شدند در این سازمان روسیه بررسی است.

تبلیغات

“این قاضی قرار داده است که پل Manafort در سلول انفرادی چیزی که حتی کانگستر آل کاپون تا به حال به تحمل ؟ چگونه او را درمان کج هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonCNN لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به بحث احتمالی دموکرات نامزد بول ملاقات چین فروشگاه: راجر سنگ جنجال به دنبال یک الگوی آشنا تر? فقط درخواست!” او در توئیتر خود نوشت.

“که در آن است [جیمز] Comey?” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته چهارشنبه در دفتر بیضی. “چه اتفاق می افتد به [اندرو] McCabe? آنچه اتفاق می افتد به لیزا و به پیت Strzok و لیزا صفحه ؟ آنچه اتفاق می افتد با آنها ؟ آن را یک کل راه اندازی این یک ننگ برای کشور ما و هر کس می داند که آن را بیش از حد همه است.”

دموکرات ها آمده اند شلیک بیش اخیر اظهارات خواستار پاسخ از دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrWarren: ما در حال تماشای یک فرود به استبداد Hillicon دره: Facebook تعلیق اطلاعات غلط شبکه با هدف قرار دادن ما | قانونگذاران کوره سرشماری مقامات امنیت سایبر | تهمت نشانه منظور حفاظت از GPS | Dem پیشنهاد سناتور فدرال تشخیص صورت توقف CNN لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه بیشترخواهد شد که شهادت در مقابل کمیته قضایی مجلس در ماه آینده.

“در بهره شفافیت ما مایل به کاندید مورد یک مجموعه ای از نگرانی های ما برنامه ریزی برای رسیدگی در دادرسی. پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ما بارها و بارها هشدار داده شما و پیشینیان خود را که سوء استفاده از ما سیستم عدالت کیفری برای اهداف سیاسی است که هر دو خطرناک برای ما دموکراسی و غیر قابل قبول به کمیته قضایی مجلس” پانل در نامه ای نوشت: روز شنبه.

Bannon که به رهبری محافظه کار خروجی رسانه ها Breitbart قبل از پیوستن به کاخ سفید در سمت چپ دولت در سال 2017. Bannon تا به حال برخورد با برخورد با رئیس جمهور son-in-law, Jared کوشنرJared کوری KushnerFed ارشد مسائل استارک هشدار به کنگره کسری قاضی رد دعوی در دادگاه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن عدم وجود سوابق از ملاقات با رهبران خارجی در آلمان به شورای امنیت سازمان ملل متحد بحث ضد اسرائیل با وضوح بیشتریسابق شورای اقتصاد ملی مدیر گری کوهنGary David CohnSunday را نشان می دهد – همه چشم ها در سنا استیضاح محاکمه گری کوهن می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه ‘صدمه دیده و آمریکا یک شبه دفاع: کتاب می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به نام رهبران نظامی ‘dopes و نوزادان | خانه reinvites Pompeo برای ایران شنوایی | Dems اصرار Esper رد مرز دیوار درخواست بودجه بیشتر و سابق مشاور امنیت ملی H. R. مک مستر قبل از خروج او بود و بنا به گزارش مشکوک به نشت اطلاعات به خبرنگاران در مورد سیاسی خود را دشمنان.

–این گزارش به روز شده در 7:35 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر