کمیته امور بانکی خواهد صبر در مغلوب ساختن پیشی جستن بحث تغذیه نامزد

رئیس کمیته بانکی سنای مایک Crapoمایکل (مایک) دین CrapoGOP چهره فشار برای گرفتن سخت تر با تهمت های منحصر به فرد: کمیته بانکی سنای برای اقدام در صورتی تغذیه نامزد جودی شلتون هفته آینده مک کانل رول ایران با نظارت و تلاش برای coronavirus امداد بسته تر (R-آیداهو) صبر در مارک کردن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump برای سفر به کمپ دیوید در روز جمعه یک شبه دفاع: تجاوزات جنسی افزایش در سراسر نظامی | ارتش دفاع آوردن دانشجویان را برای مغلوب ساختن پیشی جستن فارغ التحصیلی سخنرانی یک شبه مراقبت های بهداشتی: Pelosi شناور تقریبا T برای states | US intel بررسی COVID-19 ریشه | تهمت به تشریح تلاش ها برای محافظت از خانه های سالمندان بیشتر‘s برانگیز مهاجرت به فدرال رزرو, جودی شلتون پس از گرفتن مقاومت مواجه از اعضای کمیته بیش از نگرانی های ایمنی و سنا پروتکل برای کمیته کسب و کار.

کمیته امور بانکی کارکنان مطلع شدند در اوایل این هفته از پتانسیل نشانه گذاری برای شلتون و فدرال رزرو نامزد کریستوفر والر در روز سه شنبه اما در حال حاضر صبر کنید حداقل یک هفته دیگر به مجلس سنا مقامات کار در روش انجام کسب و کار کمیته به گفته منابع آشنا با این موضوع.

آماندا Critchfield سخنگوی کمیته بانکی گفت: Crapo کارکنان هرگز به طور رسمی و برنامه ریزی شده یک نشانه گذاری برای شلتون و والر.

تبلیغات

شلتون آمده است تحت انتقاد برای او گذشته حمایت از بازگشت به استاندارد طلا و تضعیف دلار آمریکا با نرخ بهره برای حفظ صادرات ایالات متحده رقابتی است. او از حمایت دور از هر دو موقعیت.

کارکنان بانکی برای اعضای کمیته هشدار داده شد در اوایل این هفته از پتانسیل نشانه گذاری برای شلتون و والر در هفته آینده, اما این پیشنهاد را دریافت پوش بک پس از یک شنبه جلسه توجیهی با سنا گروهبان در آغوش مقامات پرسش های مطرح شده در مورد پروتکل های ایمنی در محل کمیته و نشانه های رای.

اولیه بحث بود که نشانه گذاری از شلتون و والر در اجرایی جلسه قبل از روز سه شنبه کمیته امور بانکی شنوایی در برایان میلر که نامزد دریافت جایزه شده است برای خدمت به عنوان بازرس ویژه به طور کلی برای همه گیر بازیابی در وزارت خزانه داری و دانا وید که شنود گذاشته شده است به یک معاون وزیر مسکن و توسعه شهری است.

کمیته امور بانکی قوانین نیاز به نشانه گذاری به عموم متوجه سه روز کاری در پیش است که به معنی Crapo را مجبور به قرار دادن شلتون و والر در تقویم عمومی توسط سهشنبه به آنها گذشت از کمیته روز سه شنبه.

هشدار که بانکداری اعضای کمیته دریافت در اوایل این هفته که شلتون را نامزدی می تواند حرکت در روز سه شنبه گرفته شده به عنوان یک نشانه آن است که او آرا به تصویب.

تبلیغات

یک سخنگوی سناتور. جان کندیجان Neely KennedyMORE (R-لا.), یک عضو از بانکی پنل گفته رئیس او است که هنوز هم بررسی نامزد گذشته نوشته.

“سناتور همچنان به مطالعه دکتر شلتون رزومه و همچنان بلاتکلیف در نامزدی” دستیار گفت.

کمیته مجلس سنا قوانین نیاز نیست سناتورها به حضور فیزیکی برای جلسات اما نیاز به رسیدن به حد نصاب از نمایندگان مجلس به صورت, نشانه های و رای میدهد.

“قوانین کمیته در حال کار با دیگر کمیته های سنا و گروهبان در اسلحه به نگاهی کنترل از راه دور گزینه های برای جمع آوری اطلاعات جلسات که نمی خواهد نیاز به تغییر قوانین” گفت که سنا در توافق aide.

پس از سنا قوانین نیاز به حضور فیزیکی نمایندگان مجلس برای نشانه های, برخی از سناتورها و کارکنان خود فکر می کنم بیشتر در آماده سازی نیاز می شود ساخته شده برای برگزاری رای در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>