مدیران بانک بودند که در مورد $349 میلیارد اضطراری کسب و کار کوچک در برنامه ایجاد شده در 2.2 تریلیون دلار coronavirus محرک تصویب در هفته گذشته به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMilitary پرسنل رسیدگی به کروناویروس بیماران در امکانات در NYC New Orleans و دالاس نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی است و در مجموع از 20 بيمار: گزارش Fauci می گوید که همه کشورها باید stay-at-home سفارشات بیشتردختر و مشاور ارشد Ivanka Trumpایوانا (Ivanka) ماری TrumpTrump دوباره تست منفی برای coronavirus تهمت صحبت می کند با ارائه دهندگان خدمات شبکه در coronavirus پاسخ مراتع می پیوندد کاخ سفید در حالت بحران بیشتر به عنوان آنها سعی به مذاکره نرخ بهره بالاتر با توجه به بلومبرگ.

تماس آمد از چند عمده مدیران بانک از جمله بانک bank of America Corp که سوال چک Protection Program (PPP) فراهم می کند که سخاوتمندانه وام به کسب و کارهای کوچک با این نکته که آنها با استفاده از حداقل 75 درصد به کارکنان خود را پرداخت.

به عنوان یک نتیجه از این مذاکرات وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinMurkowski هل Mnuchin برای شرکت نفت وام 17 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس این یادداشت: مقیاس از بحران اقتصادی می فرستد shudders از طریق ملت بیشتر و دیگر مقامات دولت درخواست برای افزایش نرخ بهره در ماه رجب, دولت, حمایت, وام کرده و برای تشویق کوچکتر بانک ها به شرکت به عنوان به خوبی.

تبلیغات

Mnuchin پنج شنبه اعلام کرد که وزارت خزانه داری خواهد کاهش نرخ بهره در نیمه, در تلاش برای متقاعد کردن کسانی که کوچکتر بانک ها به شرکت و کاهش بار از وام دهندگان عمده.

“من گفته ام این بانکداران آنها را باید از همه معامله گران خود را قرار داده و آنها را در شاخه. وجود دارد هرگز فرصت دیگری برای کسب پنج امتیاز در 90 روز به طور کامل دولت تضمین وام” Mnuchin گفت: در روز پنج شنبه. “به این جذاب برای جامعه بانک, ما توافق برای افزایش نرخ بهره است.”

برنامه جدید خاموش بود به خشن شروع این هفته به عنوان بانک ها و وام دهندگان دیگر گفت: $349 میلیارد برنامه فاقد دستورالعمل های روشن برای رسیدگی به یک موج بلندی از برنامه های کاربردی وام است که می تواند پایمال کردن سیستم در حالی که خروج برخی از شرکت ها در تلو تلو خوردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de