بانک اعتباری رشد ممکن است با افزایش 200 تا 300 bps مالی آینده: Crisil

بانک اعتباری رشد است به پایین کردن اما ممکن است با افزایش 200 تا 300 bps مالی آینده در حالی که اعطای وام های خرده فروشی, پشتیبانی شده توسط securitisation باقی خواهد ماند کلیدی راننده در بعد مالی.

طولانی مدت کاهش وام دهی بانک ها ممکن است bottoming این مالی با ناخالص اعتباری offtake مجموعه به افزایش 8-9 درصد در سال در مالی 2021 خوب 200-300 اساس امتیاز (bps) بیش از احتمال رشد 6 درصد این مالی.

تدریجی انتخاب کنید تا در فعالیت های اقتصادی ادامه تقاضا برای وام های خرده فروشی و رشد قوی در اعطای وام توسط بخش خصوصی بانک ها باید درایو چشم انداز مثبت.

سیاست های اخیر حرکت های اعلام شده در بودجه اتحادیه و بانک مرکزی هند (RBI) نیز انتظار می رود به ارائه خار Crisil رتبه بندی گفت: در روز سه شنبه.

به عنوان برای این مالی برخی از شتاب رشد است و انتظار می رود در سه ماهه چهارم پس از یک رام سه چهارم — با توجه به سنتی سال مالی پایان دادن به رشد است.

RBI حرکت به معاف بانک از نسبت ذخیره نقدی مورد نیاز برای افزایشی اعتباری به بخش های خاص و تا پنج سال نیز پشتیبانی خواهد کرد اعطای وام.

افزایشی خالص داخلی اعتبار این سال مالی تا دسامبر 2019 است و فقط یک پنجم از آنچه در آن بود از یک سال پیش.

اعطای وام به بخش خرده فروشی و غیر بانکی و مالی شرکت ها رشد خوبی نشان داد در حالی که اعتباری به شرکت ها (ex-NBFC) و هالتر کوچک و متوسط کاهش یافته Crisil گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>