دهلی نو:
حساب های بانکی بیش از 200 نفر از کارکنان New Delhi Municipal Corporation (NDMC) گفته می شود هک شده و پول siphoned در هفته اول فوریه پلیس گفت: روز جمعه.

هر چند پلیس دریافت کرده اند تنها دو شکایت از کلاهبرداری آنلاین از کارکنان NDMC کارکنان اتحادیه می گوید: بیش از 200 نفر از دست داده اند پول خود را پس از اینکه فریب خورده آنلاین. “ما دریافت کرده اند دو شکایت در این موضوع و ارسال آن برای اقدام لازم” یک افسر ارشد پلیس گفت:.

کارکنان اتحادیه در نامه ای به NDMC رئیس مطرح است که اعضای خود را از دست داده پول به مقدار lakhs روپیه در که خارج شد توسط افراد ناشناس از طریق خود پرداز atm در مکان های مختلف.

به گفته پلیس این به نظر می رسد موارد جعل انجام می شود شبیه سازی از کارت های ATM.این اتحادیه در بیانیه خود گفت: “بیشتر (این) موارد تقلب انجام شده از SBI حساب. در حال حاضر حدود بیش از 200 نفر پرسنل در حال درد و رنج خود را از دست دادهاند که به طور غیر قانونی خارج از مکان های مختلف از دهلی شورای ملی مقاومت و در برخی از موارد که خارج از شهرهای جنوبی هند”. این حادثه برای اولین بار آمد به نور در فوریه 9, هنگامی که امیر Yadav کارمند NDMC ثبت نام FIR در پارلمان خیابان ایستگاه پلیس و بانک دولتی هند گفت: او از دست 15,000 از حقوق و دستمزد خود را حساب. “در فوریه 2, من انصراف پول از یک دستگاه خودپرداز در نزدیکی شاهوار در کننوقت محل. در تاریخ 7 فوریه در حدود ساعت 8.20 دو معاملات غیر قانونی از 10,000 و 5,000 ساخته شد از حساب من. من بلافاصله مسدود کارت من ساخته شده و یک شاه” گفت: Yadav.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im