‘Balle balle’: Anand Mahindra بچه که گیر افتاد, Melania Trump توجه

کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم Anand Mahindra مشترک یک تصویری از یک پسر بچه کوچک که شکست اینترنت با باور نکردنی خود را به حرکت و رقص در حالی که تماشای یک عملکرد برای ما بانوی اول Melania Trump در دهلی دولت مدرسه. ما اولین بانوی Melania Trump روز سه شنبه با حضور ‘شادی کلاس’ در جنوب دهلی دولت مدرسه و گفت که او با الهام از برنامه درسی با اشاره به این اتحاد مجموعه “سالم و مثبت” مثال برای مربیان است.

اشتراک گذاری ویدیو را با 7.4 میلیون دنبالکننده در توییتر ، صنعتگر نوشت: “در یک جهان بر دوش فجایع طبیعی, تجارت, جنگ, اجتماعی, تحولات & بیماری های همه گیر این ویروسی کلیپ نمایش یک کودک بی بند و شور و شوق یک نفس هوای تازه. او نمی دهد بوق زدن در مورد افراد مشهور در جبهه & عصبی عامل سرویس مخفی پشت! Balle balle!”

در به اشتراک گذاشته شده کلیپ, Melania Trump دیده می شود تماشای رقص عملکرد دانش آموزان در Sarvodaya ارشد متوسطه در Nanakpura. در حالی که دانش آموزان انجام شد bhangra حرکت یک دانشجو — Gaganjit — به شکست خود به خودی جست و خیز کردن در مخاطبان زیادی به تفریحی Melania Trump.

Melania Trump لذت بردم بی مطالعه عملکرد به طور کامل. به عنوان دوربین های مخفی Gaganjit رقص بانوی اول دیده می شود می تواند به خنده و کف زدن برای او.

عنوان پست رفت ویروسی Twitterati آب گرفتگی رسانه های اجتماعی با واکنش های خود را. یک کاربر نوشت: “در گذشته این فیلم به ارمغان آورد برخی از لبخند بر چهره. Paaji طوسی چا gaye”

دیگری نوشت: “یک درس برای به اصطلاح بزرگترها…زندگی کودک مانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>