بالکن پسوند در COVID-19 بار

Vipin Sharma, 35, از دهلی نو به دنبال به جلو به انجام اولین مرد آهنین در اسپانیا در ماه ژوئیه. “آموزش از ژانویه به بعد تبدیل به مرکز, من جهان می گوید:” فوق العاده دونده که به پایان رسید یک 200k و چند 100 کیلومتر اجرا می شود و پس از 2015. او نمی دانست که چگونه به شنا, اگر چه, و گذشته او حدودا در مدرسه بود. بنابراین او آموخته شنا در سال گذشته و تا به حال amped تا خود را به دوچرخه سواری گرفتن فقط به شیار زمانی که Coronoavirus زده و مستند آغاز کرد و آن را بعید است که برای این رویداد را به محل.

پس او نمی تواند بیرون رفتن او تصمیم به شرکت در این چالش که مرد آهنین مجموعه: برای انجام یک 21k اجرا 90k دوچرخه سواری و دیگر 5k running, همه در عرض سه روز. او تصمیم به انجام این نیمه ماراتن در تراس 13 متر کشش است که او را در زمان 3 ساعت و 47 دقیقه. “مطلق بود کابوس” او می گوید: (بهترین شخصی خود است 1:45). “شما نمی قادر به ساخت ریتم و من تاول که من هرگز در نیم. U-turns سخت هستند و آن را از نظر ذهنی بسیار چالش برانگیز است.

از طریق فرایند های مختلف افکار آمد و رفت. “من شروع به سوال خودم فکر” چه هستم من انجام می دهند ؟ چرا من انجام این کار؟'” او همچنین متوجه شدم چقدر جهان منقبض شده بود به این فضای کوچک. “شما تعجب که چگونه ما باید کمک به این همه چقدر ما مسئول آن هستند. و شما فکر می کنم در مورد زمانی که آن را قبل از ما رفتن برای یک گروه اجرا و یا یک نوشیدنی با دوستان در یک میخانه.”

او فکر دوچرخه سواری پا خواهد بود دشوار است اما جالب اینجاست که انجام می شود در داخل یک مربی نیست به عنوان سخت به عنوان او می رود. سخت ترین بخشی از آن همه بود 5k است که او در بالکن که او را در زمان 2 ساعت و 15 دقیقه. “زمان نمی خواهد عبور” می گوید: Vipin که با این نسخهها کار به عنوان رئیس جامعه برای به-می شود-راه اندازی تغذیه نام تجاری Habbit. “من می دانستم که اگر من فقط پا بر روی خیابان من می خواهم آن را به پایان برساند در دقیقه 22” اما به عنوان وسوسه انگیز آن را به عنوان او راه خود را هر چند 4 متری فضا.

Vipin Sharma’s terrace running stats

در پایان او بسیار خوشحال بود که او آن را انجام داد. “من می تواند داده اند تا با بسیاری از افکار منطقی – که من می توانم در قدرت من به جای یا که من فقط اتلاف وقت من. اما واقعیت این است که من احساس می کنم می خواهم چیزی است که انجام,” او می گوید. “شاید اگر من می خواهم انجام می شود همان فاصله, بازگشت به عقب در جاده ها از آن می شده اند بیشتر از لحاظ جسمی اما ذهنی این راه بیشتر از یک چالش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>