در این ناراحت کننده بار از coronavirus مستند, چه طبیعت مثل من را به تصویب زمان ؟ انجام برخی از حیاط خلوت پرنده نگری! با حضور انسان در جاده های دلنشین فصل بهار داده پرندگان صلح آنها همیشه امیدوار است. لذت بخش, سودا, از تماس ها و آهنگ ها از شهری باغ پرندگان در همه جا انعکاس است که اغلب قدردانی کرد من مقدس صبح زود فنجان قهوه در بالکن. این فصل شاید بهترین زمان برای مشاهده ساکن پرندگان در حیاط خلوت ما آن را به عنوان یک زمان شادی در زندگی خود را به عنوان آنها جفت و بالا بردن آنهایی که جوان خود را. یک چنین حساب جذاب از خاطرات من ورود مورخ 23 آوریل 2017 شد از یک جفت مشترک مینای تلاش برای بالا بردن دو جوجه در پر سر و صدا محله است.

من تا به حال همیشه در خواندن کتاب است که پدر و مادر تغذیه اطفال که فریادهای بلندتر و بیشتر در مقایسه با خواهر و برادر خود. من تا به حال خواندن این در چندین مکان و در حالی که من نمی توانستم آن را نادیده بگیرند من هم کمی شک و تردید است. آن است که تنها زمانی که من شروع به رعایت Mynas مشترک (Acridotheres tristis) تودرتو سایت نزدیک به خانه که من متوجه شدم این همه درست بود. من همچنین متوجه شدم که پدر و مادر جایگزین در تغذیه آنهایی که جوان و آنها همیشه مطمئن شوید که برای نگه داشتن لانه حفره های درخت پاک با رهایی آن از فضولات و سایر چیزهایی که ناخواسته.

با توجه به اشتراک پرنده ما به طور کلی تمایل به چشم پوشی از حضور خود و جزئیات کمی. کلی پرهای زینتی از گونه های قهوه ای تیره براق با رنگ زرد ، عبور یک نگاه نشان می دهد آن تیره چشم, اما تنها زمانی که شما صرف زمان مشاهده آن – و همه ما باید یک معامله بزرگ از زمان از دست ما امروز به شما اطلاع می دهد که چشم رنگ قهوه ای مایل به قرمز با لکه سفید.

مشترک مینای دوست دارد یک آرایه وسیعی از زیستگاه مانند باز کشور کشت زمین و فضاهای شهری و رشد در تقریبا در هر زیستگاه به جز در جنگل های انبوه. در شهرستانها نژاد تقریبا به طور انحصاری در گوشه و پیش امدگی لبه بام خانه ها در زیر سقف و در سوراخ در دیوار با توجه به اینکه آنها حفره nesters.

اینکه کاملا معاشرتی و خوش مشرب در طبیعت قبیله به طور کلی roosts در اعداد بزرگ در یک درخت خاص و نگه می دارد تا به پر سر و صدا قروچه کنسرت (گاهی اوقات موسیقی و گاهی اوقات سخت) از praikh praikh (زمانی که نشسته) و twee twee (در پرواز) همه صبح و شب.

به زودی بعد از طلوع آفتاب پرندگان پراکنده به جستجوگری خود را به دلایل خروج چند پشت در گارد وظیفه به نگاه کردن کلاغ و دیگر مشکل ساخت آنها کاملا ارضی در طبیعت است. آنها حتی اراذل و اوباش پرندگان از گونه های دیگر است.

آنها به طور کلی omnivores تغذیه در تقریبا هر چیزی اما رژیم غذایی خود را عمدتا متشکل از حشرات است. در جنگل های بتنی و شهرک های این پرندگان اغلب مبادرت به verandahs برای تغذیه در هر قطعه از پخته یا نپخته مواد غذایی است که مردم معمولا برای پرندگان.

در نزدیکی مزارع و چراگاه آنها خوراک حشرات در گاو و انتخاب کنید تا ملخ و حشرات دیگر که آشفته شد.

در واقع جنس آنها متعلق به Acridotheres, ترجمه را به “ملخ شکارچی” مشتق از کلمه یونانی akris معنی ملخ و theras معنی شکارچی.

این پرندگان معرفی شدند به موریس از هند شامل ملخ جمعیت وجود دارد و با موفقیت اقتباس به شرایط وجود دارد. برای birdwatchers مثل من رفتار کلیدی است. Nodding سر خود را در هر مرحله و رقص گاهی یک صفت مشترک میان mynas. آنها را قوی و مستقیم و تا حدودی سریع پرواز — شما سفید در underwings به عنوان آنها پرواز.

این پرندگان بودند هنگامی که معمولا در قفس و اهلی اغلب زیر کارشناسی ارشد خود را در اطراف خانه مثل سگ. آنها خوب مقلدان و به زودی انتخاب کنید تا کلمات و جملات بسیار شبیه parakeets.

نویسنده و بنیانگذار NINOX – جغد در مورد طبیعت, طبیعت-آگاهی ابتکار. او در دهلی شورای ملی مقاومت منتقد Ebird یک دانشگاه کرنل طرح نظارت نادر رؤیت پرندگان. او که قبلا به رهبری یک برنامه WWF هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im