بیکر به MLB: به تیم برای جلوگیری از نظرات’ در Astros

گرد و خاکی بیکر می خواهد عمل از لیگ اصلی بیس بال: پایان انتقاد از آستروس از سراسر بیس بال بیش از نشانه سرقت و مراحل را برای اطمینان از کوزه نمی پرتاب بازیکنان خود را.

“این خوب نیست برای این بازی خوب نیست برای بچه ها برای دیدن آن, بنابراین من فکر می کنم هر دو” جدید هوستون مدیر گفت شنبه. “توقف نظرات و همچنین جلوگیری چیزی قبل از آن اتفاق می افتد.”

بیکر صحبت می کرد در پاسخ به موج سخت دیدگاه در بهار آموزش در مورد Astros,’ استفاده از ویدیو به سرقت علائم در سال 2017 و 2018. Los Angeles Dodgers اول baseman کودی Bellinger روز جمعه گفت آستروس “سرقت” در سال 2017 سری جهانی عنوان از آنها و اضافه می کند که خوزه Altuve را نیز با MVP انکار یانکی ها’ هارون قاضی.

هوستون بازیکنان و مدیریت و مالکیت صرف اولین روز از اردوگاه عذرخواهی برای اقدامات خود و صداقت و ندامت. اما بسیاری از بازیکنان و دفاتر اطراف لیگ احساس نمی آنها رفت و به اندازه کافی دور.

واشنگتن مدیر کل Mike Rizzo گفت: او می خواست برای شنیدن Astros استفاده از کلمه “فریب خورده” در هنگام پرداختن به این وضعیت.

داجرز پارچ راس نورسته نشان داد او ممکن است عمدا پرتاب در هوستون batters.

“من بسته به لیگ سعی کنید برای قرار دادن یک توقف به ظاهر عمد قصاص است که من شنیدن در مورد” بیکر گفت. “در بسیاری از موارد در زندگی شما نوع تنبیه برای زمانی که شما از عمد هر چیزی.

“ما همین حالا شروع هیچ چیز نیست. این نوع از شعار تیم من: ما همین حالا شروع هر چیزی — نه عمدا. بچه ها در حال رفتن به گرفتن ضربه عمدی و غیر عمدی. اگر به شما می گویند شما در حال رفتن به تمرین کسی و همه ناگهانی شما تمرین آنها شما می توانید می گویند, ” من در تلاش بود به آنها ضربه,’ شما می دانید منظورم چیست؟”

توله سوم baseman کریس برایانت گفت که او انتظار دارد تیم به پرتاب در هوستون hitters اضافه کرد که بازیکنان درگیر در رسوایی “کاملا” شده اند.

“آنها در حال رفتن به یک سال سختی در این سال برای اطمینان حاصل کنید. من هو کردم واقعا با صدای بلند در خیابان Louis, و آنها در حال رفتن به دریافت … وای همه جا آنها بروید درستی پس” برایانت گفت: در شیکاگو اردوگاه در مسا, Ariz. “من مطمئن هستم که آنها را (ضربه توسط رزین). کوزه خوشحال نیست در مورد آن.”

هوستون آس جاستین Verlander انتظار کمیساریای را به شدت مجازات قصاص.

“بازی عوض شده” Verlander گفت. “من فکر می کنم کمیساریای ساخته شده است آن را بسیار روشن در چند فصل گذشته که پرتاب یک توپ بیس بال در کسی عمدا نیست یک فرم مناسب از اقدامات تلافی جویانه در بازی دیگر هیچ.”

Red Sox صدمات: بوستون left-hander Chris فروش است که دوره نقاهت بعد از یک مورد از راه رفتن پنومونی و outfielder الکس Verdugo بود که به دست آورد از داجرز در Mookie بتی تجارت در حال آمدن است از یک استرس شکستگی در ستون فقرات خود را.

Red Sox مدیر Ron Roenicke گفت: هر دو بازیکن می تواند دست باز روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im