خبر بد برای مصرف کننده اقتصاد در باز کردن 3.0 به عنوان دولت نگه می دارد تئاتر میله بسته

خرما برای باز کردن این تصمیم گرفته خواهد شد به طور جداگانه بر اساس ارزیابی از وضعیت MHA اطلاع رسانی می گوید: در این لیست که شامل همه ” “اجتماعی, سیاسی, ورزشی, سرگرمی, علمی, فرهنگی, مذهبی توابع و دیگر بزرگ جماعت” به غیر از مترو راه آهن.

اخبار باید به عنوان یک ضربه به هند است فیلم کسب و کار است که تحت استرس گذشته چهار و نیم ماه با از دست دادن حدود Rs. از 1000 کرور روپیه در نیمه اول سال 2020 مرکب صفر درآمد برای اولین بار در تاریخ. این امر نه تنها منجر به بی حد و حصر تنها صفحه نمایش و مستقل خواص بستن فروشگاه در سراسر کشور اما محروم و مراکز خرید است که بستگی دارد majorly در multiplexes از footfalls نزدیک به 30-40%. هند قرار دارد مورد 6,327 تک صفحه نمایش و از 3200 multiplexes به عنوان 2019 اگر صفحه نمایش تعداد برآورد شده است به پایین آمده به شدت در پایان این بحران است.

“این فیلم بخش شده است به شدت ضربه بیش از گذشته چهار و نیم ماه داده شده بود که یکی از اولین به تعطیل و آشکارا آخرین به بازگشایی” کمال Gianchandani مدیر در روش Multiplex, انجمن هند گفت. تئاتر صاحبان آنها بسیار امیدوار مجوز به بازگشایی این زمان شاخص های ایمنی و بهداشت اقدامات است.

MHA دستورالعمل همچنین در ادامه به اعمال محدودیت در باز کردن میله به طور موثر در خرد کردن غذا بخش خدمات است که در حال حاضر وضعیتی وخیم تحت تاثیر زودتر مستند محدود به زمان و مصرف کننده اضطراب در اطراف بازدید از فضاهای شلوغ.

هند صنعت رستوران استخدام 7.3 میلیون نفر است. NRAI تخمین می زند که نزدیک به 40 درصد از آنها شده اند نهفته مستندات و تعطیلی کسب و کار با توجه به covid. چند تن از کسانی که شاغل اند و همچنین بازگشت به خانه خود را در شهر.

“در این دستورالعمل یک نقطه مثبت است شب مقررات منع رفت و آمد بودن برداشته اما ما بسیار تعجب است که آنها نه باز میله و مجاز خدمات مشروب” Anurag Katriar رئیس ملی انجمن رستوران هند و مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت deGustibus مهمان نوازی گفت. “زیان کار را تنها تشدید در آخرین ماه و نیم و توانایی ما برای ادامه مردم در payman نزولی است. پیش از این شرکت های کوچکتر در مبارزه بودند اما در حال حاضر حتی آنهایی که بزرگتر هستند و پیدا کردن آن سخت است.

خبر خوب می آید برای سالن ها و مراکز یوگا هر چند. تقریبا چهار ماه به حالت تعلیق در عملیات ایجاد کرده است یک دندانه در بسیار تکه تکه هندی, تناسب اندام در بازار با اکثریت ورزشگاه مراکز تناسب اندام و یوگا استودیو مستقل بودن و تا حد زیادی بسته به در حال اجرا کار سرمایه است. سخت در سراسر کشور و دولت مستندات نهفته اند درآمد خود را که منجر به از دست دادن شغل. بر اساس برآوردهای صنعت وجود دارد حدود 90000 ورزشگاه و استودیو یوگا در کشور به کارگیری بیش از یک میلیون نفر است.

بر اساس بمبئی-تناسب اندام کشف و رزرو اندازی Fitternity را از بنیانگذاران و مدیر عامل افسر Jayam Ibrahim گفت که به غیر از پیوستن به sanitisation اقدامات زمان آن است که ورزشگاه را مجبور به اتخاذ فن آوری به منظور تسهیل اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای هنگامی که مشتریان بازگشت به روال تناسب اندام خود را از سر گرفت.

“ما preempted که بدنسازی عملیات هرگز خواهد بود که همان پست covid شیوع. تکنولوژی قدرت را از قبل رزرو که در آن شکاف داده خواهد شد و به مردم می آیند و تمرین به طوری که سخت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای حفظ می شود. قطعا وجود دارد یک مقید کردن تقاضا به عنوان هر کس می خواهد برای رسیدن به تناسب اندام است که به طور پیش فرض خواهد شد در نتیجه ایمنی بهتر به مبارزه با این بیماری همه گیر در حال انجام,” او اضافه شده است.

مدارس و مربیگری موسسات همچنان بسته باقی می ماند تا 31 مرداد ماه به عنوان بخشی از دستورالعمل. روز استقلال توابع اجازه خواهد داشت اما با اجتماعی فاصله هنجارها و زیر بهداشت و سلامت دیگر پروتکل ها – یعنی پوشیدن ماسک.

“بین المللی مسافرت هوایی از مسافران مجاز شده است در صورت محدود تحت Vande بهارات ماموریت. بیشتر باز خواهد شد در یک کالیبره شیوه” بیانیه ای گفت:.

مستند اجرا خواهد شد در مهار مناطق تلفات 31 اوت بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که مناطق “نیاز به دقت مشخص توسط دولت و اتحادیه سرزمین با توجه به شامل گسترش covid-19.”

“در مهار مناطق سخت محیط کنترل باید حفظ شود و تنها فعالیت های ضروری مجاز است ،

دولت داده شده است, آزادی برای تصمیم گیری در فعالیت های خارج از مهار مناطق و “بر اساس ارزیابی خود از وضعیت ممکن است منع فعالیت های خاصی در خارج از مهار مناطق و یا اعمال چنین محدودیت تلقی لازم است.”

“وجود دارد باید بدون محدودیت در درون دولت و درون دولت حرکت افراد و کالاها. هیچ جداگانه اجازه تصویب e-مجوز مورد نیاز خواهد بود برای چنین حرکات” صفحه اصلی وزارت اطلاع رسانی گفت.

Saumya Tewari و الیزابت روشه کمک به داستان.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر