آریزونا دولتی mlb (R) در روز شنبه اعلام کرد که دولت توافق کرده که با Honeywell برای تولید کننده به 6 میلیون N95 ماسک در سال آینده.

معامله می آید به عنوان متحده سعی کنید به نگه داشتن خود را در بیمارستان ها و مراکز درمانی مجهز با تجهیزات حفاظت فردی بسیار مهم برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

“من سپاسگزار برای Honeywell برای پله و همکاری با آریزونا به کمک این ماسک به ما پزشکان و پرستاران و EMTs در مقدم” Ducey در بیانیه ای گفت. “این چیزی است که نمونه شرکتی به نظر می رسد. Honeywell تنظیم است به عنوان مثال برای دیگران به دنبال و ما همچنان جعل اضافی بخش خصوصی مشارکت به ما متخصصان پزشکی منابع و منابع آنها نیاز دارند.”

تبلیغات

با توجه به بیانیه های تولید ماسک را ایجاد 500 شغل جدید در آریزونا.

Honeywell مدیر عامل و رئیس جمهور جان Waldron توضیح داده شده این شرکت در واکنش به شیوع کروناویروس به عنوان “یک دست در عرشه تلاش است.”

“Honeywell مفتخر است که نقش ما در ارائه تجهیزات ضروری به اولین پاسخ دهندگان و متخصصان پزشکی ما با تکیه بر طول این بحران,” او اضافه شده است.

Ducey به تازگی گزارش شده است که آریزونا دریافت کرده بود 75 درصد از آن استراتژیک ملی ذخایر تخصیص بیش از 1.2 میلیون دلار تجهیزات پزشکی.

آریزونا بیش از 2000 تایید موارد COVID-19 به گفته نیویورک تایمز باعث Ducey به موضوع اقامت در خانه سفارش برای همه ساکنان در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de