Ayush پزشکان مجاز به انجام تحقیقات بر روی covid-19

بنگلور:
مرکزی داروهای استاندارد کنترل سازمان ملی تنظیم مقررات بدن برای دارو و تجهیزات پزشکی مجاز است آیورودا هومیوپاتی و siddha پزشکان برای انجام تحقیقات در covid-19 قرنطینه مراکز برای درک بهتر این بیماری است.

در اطلاع رسانی صادر هفته گذشته Ayush وزارت گفت: “هند داروهای سنتی ای بالقوه برای استفاده در چنین شرایطی با توجه به دیرینه استفاده در جامعه باستان مراجع و خودکارامدی. آن است که احساس کردم لازم است به تلاش های جدی برای توسعه مواد مخدر بر اساس هر Ayush سیستم های شناخته شده تحت این داروها و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل 1940. وزارت اتحاد مشورت داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند است.”

مجتمع پزشکی متخصص و عضو Ayush نیروی کار دکتر ایساک Mathai گفت: سرخپوستان باید انعطاف پذیر سیستم ایمنی بدن.

“ما در مواجهه با ویروس ها شایع تر از در غرب است. زردچوبه, زنجبیل, املا, لیمو و عسل ضد باکتری است که ما به طور روزانه مصرف از سن جوان است. ما در حال مطالعه ارتباط بین covid بهبود مصرف این مواد غذایی و ایمنی ساختمان است.”

این مداخلات در طول دوره قرنطینه خواهد بود همراه با آزمایشگاه بر اساس تحقیقات Mathai اضافه شده است.

“ما برگزار شد رایزنی با CDSCO و DCGI به اطمینان حاصل شود هیچ مانع و آنها ما را مجاز به جلو بروید. کار را آغاز کرده است در بمبئی و دهلی پونا.”

این وزارت گفته است که در طب سنتی پزشکان به دنبال ICMR دستورالعمل و ثبت نام با آزمایش های بالینی رجیستری و اگر آنها به انجام آزمایش های بالینی.

“یوگا, تغذیه و تمرکز حواس کمک به ساخت یک سیستم ایمنی خوب است. ایمنی پایین می تواند به افزایش حساسیت و پرخاشگری از covid-19” گفت: Dr. M. Raghavendra رائو مدیر شورای مرکزی برای پژوهش در یوگا و Naturopathy (CCRYN) وزارت Ayush, Delhi.

Allopathic پزشکان وجود دارد گفت: هیچ راه حل واحد به یک بیماری همه گیر.

“حمله به سیستم ایمنی بدن باید متوقف شود. برای اطمینان بیشتر زندگی نجات ما باید مکمل داروهای فعلی با سیستم باستان شفا است. ما باید روشنفکر” گفت: با اشاره جراح مغز و اعصاب دکتر N. Venkataramana.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>