آیورودا مراسم برای روز و شب

1. از خواب بیدار بين ساعت 4 تا 6 صبح. این مربوطه به خصوص برای افراد مبتلا به بیماری های مزمن. زندگی با توجه به ریتم شبانه روزی است تحول سلامت.

2. نوشیدنی مس-تزریق آب در دمای اتاق در صبح است. (نگه داشتن آن را در یک ظرف مسی برای حداقل 12 ساعت است.) در طول زمان و مس افزایش شامل جنبش روده که منجر به بهتر حذف.

3. دیگر صبح تزریق عبارتند از:

Amla آب برای جوانسازی

– 1 قاشق چای خوری سس گوجه فرنگی دانه های خیس شده در آب گرم است ایده آل برای زنان با مشکلات قاعدگی. نوشیدنی زمانی که آب سرد و خوردن دانه

– آلوئه ورا برای زنان یائسه

– 1/2 قاشق چای خوری هر یک از زیره سبز, گشنیز و رازیانه دانه آغشته به آب گرم. نوشیدنی هنگامی که آب سرد و خوردن دانه برای هضم بهتر است.

4. نفت دارای اهمیت زیادی در آیورودا. آن است که توصیه می شود که پاها و دستها و پاها ماساژ هر روز. شما می توانید درخواست روغن کنجد و شستن آن را در حمام خود را. ماساژ سر توصیه می شود حداقل سه بار در هفته.

5. پاکسازی کامل از حفره دهان به معنی اولین مسواک زدن دندان های خود را و سپس با استفاده از یک زبان زداینده و در نهایت کشیدن نفت با کنجد و یا روغن نارگیل.

6. شما همچنین می توانید به صورت غرغره برای 15-20 دقیقه با یک قاشق چای خوری از triphala محلول در آب جای نفت کشیدن.

Follow us on Instagram @thehinduweekend برای جلسات بیشتر بر سلامتی به عنوان بخشی از ما #LockdownWithWeekend سری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>