ایودیا سفالگران مشغول ساخت 1.25 لاخ لامپ های خاکی

ایودیا:
سفالگران در ایودیا را Jaisinghpur Vidya Kund روستا مشغول هستند و در انجام سفارش 1.25 لاخ diyas (لامپ های خاکی) جلوتر از پایه و اساس سنگ تخمگذار مراسم رم معبد در اینجا در آگوست 5

با توجه به رم, Kishore Prajapati روستای دریافت سفارش برای حدود 1.25 لاخ لامپ های خاکی.

“به مناسبت بنیاد سنگ تخمگذار مراسم رم Mandir ما داده شده است یک سفارش برای diyas. ما توزیع کار در میان 40 خانواده در روستا به طوری که سفارش خواهد بود در زمان انجام. ما تقریبا به پایان رسید ساخت تمام diyas و ما خوشحالیم که به ما داده شده یک فرصت کار در طول COVID-19 همه گیر” Prajapati گفت: ANI.

“نارندرا نخست وزیر انجام خواهد شد Bhoomi Pujan در آن روز و جو خواهد بود درست مثل دیوالی. ما هیجان زده است که نخست وزیر آینده برای بازدید از محل. یوگی (Adityanath) Ji می آید و اغلب ما به طور معمول نمی آن را جشن می گیرند زیاد است. این یک موقعیت خاص است,” او اضافه شده است. (ANI)

نارندرا نخست وزیر برنامه ریزی شده است به غیر روحانی پایه و اساس سنگ قوچ معبد در ایودیا در آگوست 5, با توجه به Mahant Nritya گوپال داس رئيس جمهور از سری رم Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد.

ساخت و ساز از Ram معبد خواهد شد و پس از پایه و اساس سنگ-تخمگذار مراسم است.

دیوان عالی کشور در 9 نوامبر سال گذشته تا به حال به کارگردانی دولت مرکزی به دست سایت در ایودیا برای ساخت و ساز از Ram معبد.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliehtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme