“وجود دارد هیچ آرد در قفسه” یک برافروخته میشل Tafoya می گوید.

او را در یک هدف در فلوریدا — تقریبا یک هفته قبل از فرماندار ران DeSantis صادر پناهگاه در محل سفارش برای دولت — تلاش برای پیدا کردن مواد تشکیل دهنده او نیاز به کوکی ها را با دخترش.

“این فقط یک, عجیب و غریب ،

و نه فقط برای کوکی نانوا.

Tafoya قبلا به عنوان یک حاشیه خبرنگار ESPN, ABC و CBS پوشش همه چیز را از NBA به ‘دوشنبه شب فوتبال’ به کالج بسکتبال. از سال 2011 او به کار گرفته حاشیه وظایف برای ان بی سی جمعه شب فوتبال و قرار بود برای رسیدگی به استخر وظایف برای NBC در سال 2020 المپیک — “قرار” بودن عمل کلمات.”

“قطعا من تا به حال یک احساس قوی المپیک قرار بود به تعویق افتاد” او می گوید. “من واقعا خوشحالم که آنها نه تنها آنها را لغو کند. اما اثرات آن من 3-6 ماه آینده از نظر آماده سازی است.”

سفر به مسابقات المپیک در اوماها و بازی های خود را در ژاپن در هر دو لغو شده و همانطور که پیش از بازی های المپیک مصاحبه با امثال مایکل فلپس.

“شما می دانید, آن را فقط نوعی از تغییر طرز فکر خود را — این به چه معنی برای کتی Ledecky? این به چه معنی برای ورزشکاران در پایان دم از حرفه ای خود را?”

Tafoya منحرف و به حاشیه خبرنگار زمین برداشت از داستان پس از داستان به عنوان اگر وجود دارد یک دوربین خدمه او پس هدف است.

“شما واقعا احساس می کنید برای همه آنها. آنها بسیار رواقی مردم آنها را به زندگی خیره در یک خط در کف استخر. آنها درک آن خارج از کنترل ما و واقعا وجود دارد هیچ چیز شما می توانید در مورد آن انجام دهد. اما شما واقعا آنها را احساس کنید.

“این است که هر چهار سال یک بار صورت است که تهیه آنها بسیار سخت است.”

مربوط به: ‘برای 20 سال آن را دشوار است به شنیدن المپیک موسیقی’: چه داشتن یک المپیک از شما به سرقت رفته است مانند

در حالی که Tafoya تابستان سبک تر خواهد بود و بدون یک بازی برای پوشش بهار خود را به نظر می رسد کمی پراکنده به عنوان به خوبی.

“من برنامه ریزی شده بود در پیش نویس NFL در مارس اما این اتفاق نمی افتد دیگر هیچ” او می گوید.

اما نه به این دلیل که پیش نویس لغو شد — NFL کمیسر راجر Goodell گفت: تیم روز پنجشنبه است که پیش نویس NFL خواهد هنوز در محل مارس 23-25. Tafoya فقط نمی خواهد وجود داشته باشد به صحبت کردن وظیفه به دلیل چشم انداز و خانواده خود را نمی خواهد در حضور و غیاب. این پیش نویس به جای خواهد بود “تلویزیونی در راه است که منعکس کننده شرایط فعلی است.”

برخی از روزنامه نگاران پایین آمده اند سخت در Goodell تصمیم به حرکت به جلو با پیش نویس NFL اما Tafoya است که همه برای آن است.

“شما می دانید من می شنوم که مردم می گویند به تعویق انداختن پیش نویس — من فکر می کنم که خواهد بود واقعا تاسف تصمیم,” او می گوید. “من فکر می کنم که این بچه ها لیاقت می دانید که در آن آنها در حال رفتن به بازی. و که در آن بچه ها دریافت پیش نویس و آنچه اتفاق می افتد با آژانس تمام اثرات برنامه ریزی از بازی.

“مسلم این همه ممکن است با تاخیر… شاید چیزی در من گم شده, اما من آن را دریافت نمی, من نمی فهمم این نقطه است. هک همه چیز می تواند انجام شود عملا در حال حاضر — تمام پیش نویس می تواند انجام شود از طریق زوم.”

Tafoya که شد اولین کاری به تماس تلویزیون play-by-play از یک NCAA tournament بازی در حالی که کار برای CBS در سال 1996 نیز با اشاره به تاثیر تاخیر پیش نویس را در تعداد بیشماری از سایر نقاط NFL رسانه ها و ماشین آلات.

“تولید است که احتمالا رفتن مجنون” او می گوید. “برنامه معمولا می آید در مارس و اگر ما پیش نویس ما نمی دانیم که آنچه که به نظر می رسد و تولید بچه ها نمی توانید شروع به ساختمان از عناصر آن است.

“من فکر می کنم همه در حال برگزاری است جمعی خود را نفس — که در آن این است برای رفتن ؟ چه خواهد شد این برنامه بود ؟ من نمی حسادت NFL schedulers تلویزیون schedulers برنامه نویسان — آنها در حال تلاش برای برنامه ریزی برای آنچه که اتفاق می افتد و آنها نمی توانند. شما مرتب کردن بر اساس از این چیزی که یک روز در یک زمان.”

این روز فقط اتفاق می افتد به روز ورزشی امی نامزد ها را اعلام کرد.

برای نهمین سال متوالی Tafoya — که فارغ التحصیل از کال در ’80s — نامزد اسکار ورزشی امی برای “ورزشی فوق العاده شخصیت – خبرنگار ورزشی است. او تنها کسی بوده است نامزد دریافت این جایزه هر سال از زمان آغاز آن در سال 2011 و او آن را به دست آورد و سه بار در سال 2011 و 2013 و 2018.

یکی جای او احتمالا انتظار نیست به جشن آن بود پناه در محل در فلوریدا با شوهر و دو بچه — روشن در سراسر کشور از مادر او است.

“بزرگترین نگرانی من این است که من یک 88 ساله و مادر” Tafoya می گوید. “او در منهتن بیچ. من نیز تلاش می شود یک مادر اولین و مهمترین اینجا نگه داشتن بچه ها من محور در تمام این نه وحشت نمی ترسم. ما سخت در این کشور دشوار است.

“من به یاد داشته باشید من 9/11 تجربه من در ESPN و ABC در زمان من انجام شد بازدید برای دوشنبه شب, شمارش معکوس, بنابراین من به طور اتفاقی در بازی Green Bay. این اولین بازی بعد از 9/11 و همانطور که من در ترک میدان — چیزهایی که در مورد شروع و من که قرار بود به سر تا جعبه مطبوعات — ‘Proud To Be an American’ بازی شروع می شود و هر فرد در این ورزشگاه بود و پرچم آمریکا و آنها برگزاری آنها را به آواز خواندن. من هنوز هم لرز هنوز مبهم زمانی که من در مورد آن صحبت کنید. این یکی از کسانی که جمعی لحظات وحدت, پیروزی بیش از تراژدی که در آن فقط ” ما در حال بازگشت ما میخوایم باشه.’

“من از نوع انتظار چیزی مشابه با این تفاوت که من فکر می کنم خواهد بود و ما مورد حمله قرار گرفتند با قصد بد و این نوع آلی, اگر شما خواهد شد. این یک نوع متفاوت از چیزی که ما در حال رفتن را از طریق.”

Tafoya صدای منحصر به فرد آرامش. مهم نیست که اگر او را هل دادن یک سبد خرید و یا میکروفون-ed در یک NFL حاشیه او مرتب کردن بر اساس از صدای آرامش بخش به طور معمول مادی و معنوی برای ملی, اخبار مجریان.

او را سریع به نقطه (بارها و بارها) است که چالش های این بهار و تابستان کم رنگ در مقایسه با مردمی بی شماری در اطراف او است که او هنوز یک کار بر خلاف رشد تعداد کسانی که نمی. اما او هم فوق العاده خوش بینانه در مورد پایان دادن به یک بیماری همه گیر و از این فرصت برای بازگشت به نوعی از حالت عادی — و یا بیش از حد عادی اگر شما یک فن NFL.

“من فکر می کنم هنگامی که ما شروع به برگشت به حالت عادی NFL طرفداران در حال رفتن به آجیل. آنها بسیار پرشور آنها عشق را به تشویق و بسیاری از مقید کردن تشویق می کند. من فکر می کنم وجود دارد رفتن به شادی در پایان است که ما آن را غلبه چرا که این اتحاد به پایان رسید. آن به پایان خواهد رسید. و من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک جمعی شادی و غرور در آن است.”

اعطای Marek است سرمقاله مدیر SFGATE. ایمیل: grant.marek@sfgate.com | توییتر: @grant_marek

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de