Avani رای را عکس تصویر کشیدن داستان های واقعی از درد و درگیری

Avani رای خاطرات از بدترین حوادث صنعتی که زده بوپال هستند از طریق پدرش Raghu Rai تصاویر. او تا به حال شده به این شهر اما هرگز عکس و در اکتبر 2019 او یک فرصت برای بازدید از Chingari اعتماد (تاسیس شده توسط رشیدا زنبور عسل و چمپا دوی Shukla گاز بازماندگان و همچنین دریافت کننده گلدمن محیط زیست جایزه در سال 2004) در بوپال. رشیدا و چمپا کار کرده اند برای مادرزاد معلول کودکان متولد شده در همان خانواده ها تحت تاثیر این فاجعه و پس از آن از آلودگی آب. “آن را در مورد قربانیان که استنشاق گاز کمتر و مرگ, مرگ تدریجی, اما نسل بعدی کودکان متولد با تحریف اندام آسیب دیده مغز و علاج ناپذیر معلولیت,” او می گوید. Avani را فراموش نشدنی و قلب شکستن عکس از این هفته سفر به بوپال و از او کشمیر بازديد شد بر روی صفحه نمایش در گوته Zentrum.

این قاب در حال حاضر یک جانسوز داستان چگونه کودکان آسیب دیده اند و پس از کشنده سایت. Avani نشان می دهد که خانواده های آسیب دیده پرداخت می شود بین ₹600 و ₹1200 (حداکثر یک خانواده می توانید دریافت کنید). “ما هرگز می خواهید برای رفتن به عقب در گذشته و فرو رفتن. این کودکان نمی تواند به چشمان شما نگاه نمی بحث غذا خوردن خود را و یا نمی تواند بنشیند چون نخاع آسیب دیده است; آنها تقریبا سبزیجات. این خانواده ها بسیار ضعیف هستند و ₹600 است نه غرامت است که می دهد. مادران نمی توانند کار کنند و یا انجام هر چیز دیگری به جز مراقبت از کودک است.”

سفر خود به بوپال بخشی از انتساب به عکس Chingari مرکز توانبخشی. هر روز او را به بازدید از کارخانه به دانستن منظره بوپال و نشت گاز و همچنین bastis به دیدار خانواده های. “من می خواستم برای رفتن به خانه به درک این نوع از فضاهای آنها زندگی می کردند و اقتصادی خود را در پس زمینه و نوع خانواده های آنها متعلق به . من هم رفتم به Sambhavna درمانگاه آغاز شده توسط یکی از قربانیان است. این داستان های واقعی از بوپال شوک خواهد شد و جهان وجود دارد افرادی که زنده هستند برای گفتن حقایق.”

Avani بود در دهلی عکاسی از تظاهرات انتخابات و نتایج.

با اشاره به اعتراضات او می گوید: “ما شاهد چیزی شبیه به این برای اولین بار است. آن را الهام بخش است برای دیدن چگونه مردم گرد هم آمده اند به ایستادن برای آنچه آنها باور داشتند.” او در شاهین باغ در روز 2 از اعتراض با یک زن و شوهر از دوستان از رویترز و نیویورک تایمز. “من وجود دارد و حتی زمانی که وجود دارد هیچ shamiana.”

در نهایت وجود هر گونه فشار بودن Raghu رای ، اعتراف او در ابتدا عصبی او می گوید: “هیچ فشاری وجود دارد دیگر. من یک مغز و آگار فشار hota toh احمق عکس keenchungمن. من خوشحال هستم و بدون فشار و او (Raghu Rai) نیز مفتخر است که من می خواهم به ساقه. او نمی می گویند: “وای شما وارد شده اند’ اما صحبت از یک تصویر و یک تجربه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>