Auto expo 2020: رنو رونمایی Triber آسان-R AMT

رنو در چهار شنبه رونمایی Triber آسان-R AMT که راه اندازی خواهد شد در نیمه اول این سال است.

جدید Triber همراه نصب شده با ‘انرژی’ موتور 1.0 لیتری بنزین موتور ارائه یک تعادل بین عملکرد و مصرف سوخت كم مجموع هزینه های تعمیر و نگهداری.

“به دنبال تحول مشتری تنظیمات AMT تکنولوژی در حال تبدیل شدن به یک انتخاب محبوب در سراسر بخش و ما خوشحال به ساخت نمونه کارها ما با رنو TRIBER آسان-R AMT. ما ادامه خواهد داد پیگیری رشد در سال 2020 به رهبری یک محصول قوی برنامه ریزی و استراتژیک و رویکرد مشترک با همه شرکای ما” Venkatram Mamillapalle, کشور, مدیر عامل, مدیر عامل رنو در هند عملیات گفت.

Triber — نتیجه یک پروژه مشترک بین تیم رنو در هند و فرانسه به طور خاص طراحی شده است نگه داشتن در ذهن فرصت برای محصولات نوآورانه در بازار هند.

با بیش از 28,000 TRIBERs در حال حاضر فروخته شده در هند رنو آغاز شده است و صادرات TRIBER به آفریقای جنوبی و سارک منطقه آقای Mamillapalle اضافه شده است. او در ادامه اظهار داشت که با آسان-R AMT گزینه رنو را به جلو کلید USPs از TRIBER بودن انعطاف پذیر و جذاب و مقرون به صرفه ارائه.

“رنو TRIBER… به ما این فرصت را به حضور در بزرگترین و سریع ترین رشد بخش از بازار خودرو هند. آن است که بسیار ایجاد انگیزه برای دیدن برجسته پاسخ از مشتریان و امروز ما را یک گام به جلو در TRIBER سفر با آشکار از رنو TRIBER آسان-R AMT” آقای Mamillapalle گفت.

راه اندازی رنو TRIBER همراه با جدید Renault DUSTER و رنو KWID تضمین کرده است که رنو در حال پیشرفت است با وجود چالش کلان اقتصادی محیط زیست در هند, او گفت:. در سال 2019 رنو فروش رشد 7.9% به 88,869 واحد است.

رنو همچنین گسترش شبکه خود و رسیدن به بیش از 370 فروش و 450 سرویس تاچ پونت که شامل 257 خدمات کارگاه های آموزشی و 215 مکان های تحت پوشش از طریق کارگاه بر روی چهار چرخ.

با توسعه سبد محصولات و افزایش شبکه و روشن مسیر راهبردی رنو در نظر گرفتن تلاش های هماهنگ به رشد تجاری در هند است که در یک بازار مهم برای گسترش جهانی برنامه های این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید