Auto Expo 2020: رقابت در وسایل نقلیه الکتریکی بخش دستاوردهای حرکت

گرم کردن رقابت در وسیله نقلیه الکتریکی بخش وطنی ماهیندرا و ماهیندرا در روز چهارشنبه راه اندازی شد نسخه الکتریکی آن KUV 100 هاچ بک با برچسب قیمت ₹8.25 لاخ (سابق نمایشگاه دهلی پست شهرت منافع) در Auto Expo 2020 — ساخت eKUV 100 مقرون به صرفه ترین الکتریک خودرو سواری.

هر شرکت eKUV100 ارائه خواهد شد اوج قدرت خروجی 40kW گشتاور 120 نیوتن متر و طیف وسیعی از 147 متر است که ایده آل برای شهر مسافران. آن را نیز با یک گیربکس اتوماتیک گزینه است و می تواند سریع شارژ تا 80% در عرض 60 دقیقه.

بیشتر راجع در EV فضای این شرکت قول داده است دو بیشتر وسایل نقلیه در فضا در سال مالی آینده — نسخه الکتریکی آن SUV XUV300 و اتم است که در آخرین مایل تحرک شهری راه حل است. این eXUV300 می رود که با یک موتور قدرتمند و یک باتری بزرگ با ظرفیت حصول اطمینان از یک محدوده زمانی.

برنامه e-اتوبوس

در همین حال یکی دیگر از وطنی شرکت تاتا موتورز اعلام کرد که قصد دارد برای راه اندازی چهار اتومبیل های الکتریکی در طول دو سال آینده. تاتا موتورز که به تازگی راه اندازی الکتریکی نوع از آن SUV جمع و جور Nexon همچنین در نظر دارد به رول برقی 12 متر پایین-کف اتوبوس و 9 تن ultra برقی کامیون.

حاکی از این است که قیمت این است که اصل هدایت از شرکت در EV دسته ماهیندرا و MahindraManaging مدیر Pawan درک گفت: “ما اعتقاد راسخ دارد که به اشتراک گذاشته تحرک خواهد درایو مقیاس بزرگ تصویب وسایل نقلیه الکتریکی و از این رو عرضه محصول ما ادامه خواهد داد برای دوباره تعریف مشترک تحرک فضا. ما قصد داریم به ارائه وسیع ترین طیف وسیعی از وسایل نقلیه به نیازهای مشترک تحرک است.”

صنعت به راه اندازی مادون

او در ادامه افزود که اکنون زمان آن است که oem ها نیز مسئولیت ساخت زیرساخت ها برای وسایل نقلیه الکتریکی و قرار نیست این تعهد فقط در دولت است.

آقای درک افزود که تا حال حاضر این شرکت با سرمایه گذاری در اطراف ₹1,700 کرور در توسعه وسایل نقلیه الکتریکی که شامل تکنولوژی زیرساخت ها و محصولات.

علاوه بر این ₹500 کرور روپیه است که سرمایه گذاری برای راه اندازی یک جدید مرکز R&D در بنگلور و در اضافه ظرفیت در پونا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im