چگونه یک مادر جدید انتخاب کنید تا چیزهای از کف او به عنوان توازن نوزاد در لگن? این یک آرام پایین اسلاید قابل توجه یک مثلث در برخواهد داشت. Trikon Masana نشان می دهد Pranoti Sheldenkar که این مکالمات والدین آسانا. کتاب جدید او Mamma Miaاست که یک فرد بالغ کتاب رنگ آمیزی است که قطاری از لحظات پدر و مادر که در حال خنده دار, هرج و مرج, و همچنین پاداش در زمان. Archana Rajagopal را حداقل تصاویر آن را حتی بیشتر سرگرم کننده است. فراموش نکنید که برای بررسی از Kidtionary بخش و یادگیری کلمات جدید مانند ” Doz(e)’ است که به توضیح است که مه از خواب را احاطه کرده است که پدر و مادر از نوزادان! و اگر شما می خواهید به نسل تا در رقابت خواهر و برادر خواندن جنگ و کسی را دست انداختن. Mamma Miaاین Mommyhood Life – رنگ-در ابله کتاب آورده است با تعجب House Publishers.

گزیده ای از مصاحبه با نویسنده و تصویرگر.

Pranoti Sheldenkar

چرا شما را انتخاب کنید رنگ قالب کتاب?

تعجب می کنم که خانه ما ناشران فکر وجود دارد یک فرصت عالی برای ایجاد یک مفهوم جدید است که رنگ در کارتون برای پدر و مادر. بین المللی فیلم رنگ آمیزی کتاب در حال به دست آوردن مقدار زیادی از کشش به عنوان یک حالت آرامش بنابراین ما می خواستیم برای معرفی این مورد آزار و اذیت پدر و مادر هند نیز هست. این مزیت اضافه شده است که می توان آن را لذت می برد و رنگی توسط کودکان به عنوان به خوبی.

آیا شما به دنبال هر موضوع ؟

Archana و من خوشبختانه به اشتراک گذاری همان طراحی زیبایی شناسی. ما می خواستیم تصویر نهایی لحن و احساس به حداقل غریب و مهربان. من فکر می کنم به من کمک کرد تا بفهمم برخی از کودکان-عناصر خاص در حالی که او در آورده منحصر به فرد خود را با نام تجاری از طنز و جزئیات.

آیا شما فکر می کنم این کتاب کمک خواهد کرد که پدر و مادر-به-می شود و یا آنها را بترساند و دور از جهان دیوانه از پدر و مادر?

Archana است نه پدر و مادر است. من در حفظ و گفتن که من یا دچار آسیب های روانی او را از همیشه به داشتن بچه ها و یا واقعا آمادگی خود را برای چگونه آن واقع است. نه رنگین کمان و آفتاب نسخه.

زمانی که من در انتظار برای اولین بار هیچ کس کاملا آماده برای سونامی از زندگی با بچه ها — متناوب بی خردی (اگر شما تا به حال به یک کودک که اصرار در پوشیدن کفش دو اندازه کوچکتر به دلیل آن است که صورتی یا bawls به دلیل موهای خود را اتفاق می افتد به متصل به سر خود را) و یا ثابت محرومیت از خواب, راه ارعاب و تهدید آنها به فضای شخصی خود را… (دو سال, نشسته, اگر نه, شما در اتاق شستشو) و دیگر چیزهای سرگرم کننده. من آرزو می کنم من تا به حال اطلاع از آن به عنوان یک پدر و مادر باردار. من امیدوار هستم که این ممکن است یک ایده کمی که در آینده پدر و مادر است. در دراز مدت این خنده دار است و آن چون یکی را دوست دارد کودک است.

Mamma Mia colouring book

شما چه منجر به نوشتن این کتاب ؟

من در حال حاضر کار به عنوان یک نام تجاری برنامه ریزی مشاور به چند آژانس های تبلیغاتی در حالی که بچه های من هستند و با صبر و حوصله آموزش در بزرگسالی و پدر و مادر. این کتاب رشد ارگانیک و تقریبا به طور تصادفی. پس از تولد فرزند دوم من خواهد بود تا تمام شب مراقبت از او را پس از تعقیب یک فعال پنج ساله در طول روز. جایی در تلاطم این zonked mombiehood زمانی که من تا به حال به تمیز کردن مدفوع (دوباره), ‘Deja پو’ ظهور به سر من. بنابراین من فقط شروع به فکر کردن در چنین homonyms در طول شب به خودم را سرگرم (و بیدار) و نه رها کردن نوزاد. من شروع به اشتراک گذاری برخی از آنها را در Facebook. آنها به نظر می رسید به اعتصاب وتر. یک زن و شوهر از دوستان شروع به اصرار من ساختار این را به صورت کتاب.

اولین قانون Ma-tion, Mumphy قوانین یوگا برای پدر و مادر…فصل خود نام آنها چنین pun!

من عاشق puns و من عاشق بازی کلمه. پس از این بود که تقریبا اجتناب ناپذیر است. هنگامی که ما تصمیم به ایجاد یک مفهوم جدید – رنگ-در انیمیشن ما تصمیم گرفتیم که این کتاب برای اولین بار نیاز به یک کتاب مقدماتی می دهد که یک عطر و طعم از تمام فصل. در حالت ایده آل ما می خواهم برای ایجاد یک سری – Mamma Mia, Ma-آساناهای می تواند بود. یا ماما میا – Mumphys’ قوانین.

اگر شما تا کنون به اشتراک گذاشته یک تخت با دو ستاره دریایی-هشت پا ارقام که قهرمان kickers – سپس شما ممکن است کاملا آشنا با والدین asanas. کسانی که به هر شکلی که در آن پدر و مادر مجبور به قطع کردن لبه تخت, برگزاری, برای زندگی عزیز اما قادر به حرکت (یا نفس) به خاطر ماهواره! بچه ها در نهایت در خواب. من فکر می کنم که ممکن است پیدایش یوگا سری (که اتفاق می افتد به بخش های مورد علاقه من نیز هست).

Mamma Mia colouring book

وجود دارد doodles که نماد پیوند والدینی با دوم یکی هنگامی که برای اولین بار کودک دور

اولیه چند هفته پس از دوم/فرزند سوم می آید در گرایش به مملو از خیلی تنظیم برای خواهر و برادر بزرگتر. بزرگتر من بچه استفاده می شود به دنبال به طوری زده که من صرف تمام وقت خود را با او و یک جوان مانده بود یا با من یا مادر شوهر. و سپس گناه مادر استفاده می شود به عقب سر زشت خود را – بنابراین کل furtiveness و به سرقت رفته از لحظات با یک کمی در شرایطی از بچه های افزایش داد به این کلمه خاص pe-بچه-dillo. هنگامی که بچه ها شروع به تعامل با یکدیگر پس از آن می تواند یکی از نشان دادن محبت به هر دو.

Q &A با Archana Rajagopal

Archana Rajagopal

مراجع خود را برای تصاویر…

من مصور برای کودکان کتاب های قبل یکی از بچه گربه سگبا Penguin Random House بود و دیگری آموزش و پرورش فرزندان سری با ما-بر اساس شرکت indie 1stwords. اما این اولین تصویر-کتاب سنگین برای بزرگسالان است. من تماشای انیمیشن و کارتون است که نه رسا. من هم کاملا بصری متفکر و اغلب فکر می کنم در doodles. کار با Pranoti برای نشان دادن این پدر و مادر haps و اتفاقات ناگوار با یک دسته علف و غیره از طنز بود راستش تا کوچه من.

در رفتن, مینیمالیستی با تصاویر…

Pranoti و من هر دو سهم یک میل مینیمالیستی تصاویر — دمدمی آنهایی که شما را به لبخند وادارید. چیزی که ما می خواستیم برای انتقال شد این احساس که تمام چسبنده و کثیف و بد بو antics از بچه ها هنوز شایان ستایش در راه خود را. و همچنین تاکید است که حتی غضب و نا امیدی احساس پدر و مادر است همراه با محبت است.

ما نمی خواهید برای ایجاد هر چیزی بیش از حد پیچیده چرا که ما می خواستیم طنز در صحنه را به مرکز صحنه. و اگر چه این یک کتاب رنگ آمیزی, ما می خواستیم به خوانندگان ما آزادی برای لذت بردن از با این کتاب به عنوان آنها می خواهند – آن است که آیا با معمولی رنگ آمیزی با استفاده از مداد رنگی و مداد و یا آب رنگ یا چیزی بیشتر مراقبه مانند zentangle و دیگر مبتنی بر الگوی هنر است. بنابراین ما تصمیم به رفتن با یک کتاب, مینیمالیستی, تصاویر است که مردم می توانند دریافت خلاق با.

Mamma Mia colouring book

این طرح را یک لحظه لبخند…

من خوشحالم که شنیدن این که! من همیشه عاشق نقاشی چیزهایی است که می تواند مردم را به لبخند بدون توجه به پیام – این که آیا آن را از طریق یک relatable بیان و یا دارای گونه های برامده, جزئیات. به همین دلیل است که من دودل. برای این پروژه من می خواهم به ایجاد یک طرح و ارسال آن به سراسر Pranoti و اگر او آن را کردم و از آن ساخته شده او خندیدن ما می خواهم خوب آن و من می خواهم در مورد پالایش آن و اضافه کردن جزئیات بیشتر و همه چیز به snigger در مورد. ساده ترین آنهایی بودند البته آنهایی که یوگا — توصیف رنگ تصاویر است که فوق العاده سرگرم کننده را به منظور جلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de