مقامات در جنوب تگزاس دستگیر چندین عجیب و غریب حیوانات از جمله ببر بنگال از یک مالک خصوصی پس از صدور حکم جستجو برای مواد مخدر بررسی است.

حکم صادر شده توسط سامی پارک مبارزه با مواد مخدر (DEA) و اجرا شده در مارس 25 بر پنج هکتار ملک در شهر کوچک مرسدس بنز با توجه به AP.

پارک گفت: تحقیقات در حال انجام است و این جزئیات نمی تواند فاش شود در این زمان است. هیچ دستگیری و یا اتهامات مرتبط با مواد مخدر واصل شده است اگر چه مالک نیست باید مجوز مناسب برای حیوانات.

تبلیغات

معاون گشت عامل Austin Skero به نام این محل “شبه-مواد مخدر باغ وحش” و تایید کرد که آن را به حال تعطیل به دلیل عدم مجوز مناسب.

“BP عوامل کمک های فدرال و سازمان های دولتی برای تصاحب متعدد نامتعارف” Skero گفت:, و اضافه کرد که حیوانات دستگیر شامل یک ببر بنگال emus, llamas, خارپشت و kinkajou که بیش از تبدیل به تگزاس باغ وحش مراقبت های پزشکی مناسب و قرار دادن.

بازی نگهبانان از تگزاس پارک حیات وحش اداره مجبور شدند به euthanize بابکت و دو گوزن با توجه به عدم مجوز و خود را منشا ناشناخته با توجه به بیانیه ای.

تبلیغات

در این بیانیه اضافه شده است که معدوم حیوانات را نداشته اند امن برای معرفی به جمعیت بومی.

بقیه حیوانات منتقل شدند به Austin باغ وحش به پزشکی ارزیابی و بازسازی در صورت لزوم.

در ایالت تگزاس داشتن حیوانات عجیب و غریب است که حقوقی با مجوز و پروانه. آن است که برابر قانون به قاچاق آنها به کشور است.

این اولین بار نیست که ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی باید با برخورد عجیب و غریب ببر; in 2018 در نزدیکی Brownsville, مقامات فرار در سراسر سه مرد در تلاش برای عبور از مرز جنوبی ایالات متحده با یک توله ببر داخل یک کیسه لوازم شخصی با توجه به تگزاس تریبون.

مردان فرار کرد و برگشت به طرف دیگر مرز را پشت سر توله برای مقامات برای پیدا کردن. عوامل دست این توله به Gladys پورتر باغ وحش در براونزویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de