در اینجا خبر خوب برای پدر و مادر که به دنبال گزینه های به نگه داشتن خود را در بخش خلاقانه درگیر در این اجتماعی فاصله فاز. شهر-بر اساس نویسنده ناندنی Nayar آمده است با سه هفته آنلاین دوره نوشتن برای کودکان بالای 10 سال است.

داستان نوشتن کلاس معرفی آنها به عناصر است که به نوشتن داستان و هدایت آنها را بر جنبه را در نظر بگیرید. “از آن آسان است برای کودکان در خانه گیر کرده به حوصله و پریشان. همچنین وجود تنش در خانه با تاج اخبار. این است که زمانی که یکی می تواند به نوبه خود یک انرژی نسبت به گرفتن خلاق می گوید:” ناندنی که همچنین آپلود قصه گویی فیلم در Instagram برای کودکان نو پا.

Book cover

جلد کتاب

برقراری ارتباط از طریق Gmail Hangouts ناندنی را نیز به تکالیف در پایان جلسه. او باعث می شود آن را روشن است که این تکالیف سرگرم کننده “من می خواهم آنها را به از آن لذت ببرید و حتی به عنوان آنها را به نوشتن. نوشتن به من کمک کرد از طریق بسیاری جدی و موقعیت های استرس زا. من می خواهم برای عبور از این به کودکان به طوری که آنها می توانید لذت بردن از خود و نوشتن را نگه می دارد به طوری که آن را به ارمغان می آورد آنها را به آرامش. حتی اگر یکی می خواهد هرگز به انتشار فقط نوشتن یک دفتر خاطرات می تواند کمک به یک برقراری ارتباط احساسات در یک راه خوب است.”

هر کودک بالای 10 سال می توانند برای ثبت نام در این دوره است. تنها لازم است که والدین باید یک ارزیابی صادقانه از خود بخش. “کودکانی که عشق به خواندن و نوشتن بهره مند شوند از این دوره از یک کودک که دوست نداشتن خواندن و نظر نوشتن تکالیف ناخوشایند کارهای عادی و روزمره” او می گوید: اضافه کردن برخی از والدین نیز از او خواست اگر آنها بیش از حد می تواند بپیوندید. “وجود دارد هیچ حد بالایی اما من با اشاره به بزرگسالان جوان خواهد بود صحبت کردن به آنها در سطح خود را. پدر و مادر نیز ممکن است با بسیاری از آنها کار از خانه و برخی از مادران که خانه دار فرزندان و کارهای برای مقابله با است.”

Book cover

جلد کتاب

ناندنی شروع به نوشتن برای او ، در 20-سال-سفر به, کودکان, کتاب, نویسنده, او نوشته است 54 کتاب تا حال حاضر. “پسر من در سال اول کالج و او را گرفته تا خواندن دوباره” او می گوید.

(ایمیل authronandininayar@gmail.com به دانستن بیشتر در مورد این دوره)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im