نویسنده KR میرا را مستند لیست خواندن برای شما

Author KR Meera’s lockdown reading list for you

این یک فریبنده کتاب. به عنوان یک فرد زندگی در کرالا در نظر گرفته tipplers’ بهشت آن را به من خوشحال به عنوان خوانده شده مورد علاقه خود را برای جام.

معمول جنسیتی استعارههای که یکی می بیند در نوشتن توسط مردان را پیدا کند در داستان های خود را. داستان های خود را در حال refreshingly واقع بینانه و عاری از کلیشه. او خود را می بیند به عنوان یک انسان برای اولین بار و نه به عنوان یک مرد نویسنده است.

Author KR Meera’s lockdown reading list for you

این یک کار بسیار عالی است که من به تازگی خواندن. بدون از دست دادن سحر و جادو از داستان او نقاشی یک تصویر از کشمیر است که به تصویر کشیده شده است قبل از.

Author KR Meera’s lockdown reading list for you

این نوشته در بنگالی, ترجمه Arunava سینها در Naxal جنبش از اوایل دهه هفتاد است که در مورد فرار از زندان و چگونه فقر و گرسنگی می تواند لکه آرمان گرایی.

این یک کتاب خوب به درک اثر موج دار شدن از demonetisation. آن یک کتاب است که باید به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده برای آن علمی است اما انسانی با رویکرد به این موضوع است.

Author KR Meera’s lockdown reading list for you

آنچه جالب است این است که هر فصل در این کتاب کامل را در خود دارد. این یک طنز است که طول می کشد یک حفاری در نظام سیاسی و شخصیت.

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید چه شما در حال خواندن در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>