دهلی نو: حسابرسان در هند در حال حاضر خواهد شد نیاز به ثبت یافته های خود را مربوط به پتانسیل تقلب در شرکت ها و توانایی خود را به سرویس بدهی و افشاگر پس از شکایت دولت گسترده تر از محدوده قانونی ممیزی در میان افزایش موارد تقلب.

شرکت (حسابرس گزارش) سفارش 2020 منتشر شده در دوشنبه, توسط, شرکت, امور, وزارت, حکم افزایش آشکار توسط حسابرسان و با هدف شناسایی تقلب در شرکت ها قبل از آن خیلی دیر است. حسابرسان را در حال حاضر به وزن در whistle-blower شکایات دریافت شده توسط این شرکت و همچنین نگرانی های مطرح شده توسط خروجی حسابرسان قبل از تشکیل نظر خود را.

این منظور نیز نیاز به حسابرسان به فایل نظرات خود را در مورد اینکه آیا “مواد قطعیت وجود دارد که در تاریخ گزارش حسابرسی است که این شرکت قادر به ملاقات با آن بدهی های موجود در تاریخ ترازنامه به عنوان و هنگامی که آنها به دلیل سقوط در یک دوره از یک سال از تاریخ ترازنامه”.

حسابرسان همچنین باید گزارش اگر وام های بلند مدت مورد استفاده قرار گرفت برای این منظور آنها گرفته شد.

منظور این است که قابل استفاده برای تمام شرکت های دیگر از stand-alone شرکت های خصوصی با فروش کمتر از 10 کرور, بانک, بیمه, نه برای سود و یک فرد شرکت.

با تغییرات حسابرسان در حال حاضر نیاز به اظهار نظر در 50 مسائل به عنوان برابر 21 در سال 2016 نسخه از سفارش, گفت: Sanjeev Singhal شریک در SR Batliboi و شرکت. دفتر شبکه ای شرکت ای.

“گسترده تر از گزارش تقلب و افشاگر و شکایت و گزارش اقدامات آغاز شده و یا در حال بررسی برای برگزاری هر benami ملک ارزیابی دلایل استعفای توسط خروجی حسابرس تغییر ارزش پول از اموال و تجهیزات (PPE)/دارایی های نامشهود برخواهد داشت ممکن است یک چالش مهم برای هر دو شرکت و همچنین حسابرسان” گفت: Singhal.

حرکت به گسترش دامنه حسابرسی گزارش می آید در زمینه تقلب در شرکت ها از جمله زیرساخت های لیزینگ و خدمات مالی با مسئولیت محدود (IL&FS) و دیوان مالی مسکن Corp. Ltd. تقلب در IL&FS باعث فشار نقدینگی در میان غیر بانکی وام دهندگان. دولت جایگزین وام دهنده مدیره در سال 2018 پس از آن قصور در یک سری از پرداخت. IL&FS یک لیست نشده شرکت برگزاری چندین شرکت پذيرفته شده در بخش های گوناگون از جمله حمل و نقل و اعطای وام های انرژی و زیرساخت ها است.

یک بیانیه رسمی گفت: تغییرات در حال انتظار می رود به طور قابل توجهی بهبود کیفیت کلی گزارش توسط حسابرسان منجر به شفافیت بیشتر و ایمان به امور مالی شرکت. در این بیانیه همچنین گفت: این کمک در جذب سرمایه گذاری و شرکت های هندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im